YouTube Atatürk'ün VR Gözlükle 360 Derece İzleyeceğiniz Videosunu Yayınladı!

Bugün 10 Kasım Atatürk'ü anma günü. Önem içeren günü kapsayan Atatürk'ün yer aldığı 360 derece olarak videoyu izleyebilirsiniz.

Bizlere bu günler refah bir düzen olarak yaşamamızı sağlayan Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 78. yıl dönümü. Yaptığı nice fedakarlıkları yok saymak mümkün değil. Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu ulu önder ATA'mızın kalbimizdeki yeri hep baki kalacaktır.

Günümüzde yapılan her yenilikte her teknolojik gelişmede Atatürk'e olan minnet duygumuz daha bir kabarıyor. YouTube kanalı 360 Prodüksiyon, bu duygu yüklü gün için bir video yayınladı. Her ne kadar canlı göremeişte olsak, içimize dokunacak görsellerde yanınızdaymış gibi hissedeceğinizden eminim.

VR gözlükler ile 360 derece izleyeceğiniz video da, Atatürk'a ait konuşmalar ve fotoğraflar yer alıyor. Duygu seline kapılacağınız bu harika videoyu izlemek isteyenler aşağıdan izleme imkanına sahip olabilir.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.