YouTube VR Uygulaması Geldi!

YouTube'nin yeni VR gözlükleri için geliştirilmiş olan YouTube VR uygulamasını bugün Google Play Store'deki yerini alması bekleniyor...

Sanal gerçekliğe VR ile yönelen Google Pixel lansmanında Daydream VR gözlüğünü tanıtması ile belirtmişti. Donanımsal olarak ve yazılımsal açıdan VR'ı destekleyen Google bugün kendi mobil platformu olan Android için yeni bir uygulama ile kullanıcılarının karşısına çıkacak. YouTube VR ismini alan bu uygulama ile VR gözlüğüne sahipseniz harika bir VR deneyimi yaşayacaksınız.

YouTube VR ile optimize edilen YouTube'de gezinebilir, Videoları izleyebilir ve 360 derece destekli videoları tek kategoride görüntüleyebilirsiniz. İlk olarak Daydream gözlüğüne özel olan YouTube VR ile ilerleyen zamanlarda VR gözlükleri ile uyumlu olması hatta iOS platformuna gelmesi bekleniyor.

Siz YouTube VR'nin iOS'a gelmesini bekliyor musunuz?

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.