ZTE 100 Dolarlık Yeni Telefonunu Duyurdu!

Bütçe dostu diyebileceğimiz yeni telefonunu duyuran Çin merkezli üretim firması ZTE, kapaklı telefon modeli Cymbal-T'yi duyurdu.

Kapaklı telefon devri devam mı ediyor diyenelere cevap niteleğinde gelen ZTE üretimli yeni kapaklı akıllı telefon, dokunmatik ekranı ile birçok kişinin ilgisini çekecek gibi. Android tabanlı olan Cymbal-T modeli, ekrandaki dokunmatik özelliğin satın almak istemeyen kullanıcılar için önemli bir nokta atışı yapmak için geliyor. Peki etkileyici özelliklere sahip ZTE üretimli Cymbal-T modeli hangi özelliklere ve fiyata sahip?

İşte ZTE Cymbal-T'nin Özellikleri

- 3.5 inç büyüklüğünde ekran

- 1.1GHz hızında çalışan Snapdragon 210 işlemci

- 1 GB RAM ve 32 GB’a kadar arttırılabilir 8 GB hafıza

- 5/2 MP çözünürlüklerinde arka ve ön kamera

- 4G LTE bağlantı desteği

- Android 5.1 Lollipop İşletim sistemi

ZTE modellerinin bazılarının Türkiye'de satışa sunulduğundan haberdarız. Ancak Cymbal-T kapaklı yeni telefonun hangi noktalarda ve ülkelerde satışa sunulacağı henüz bilinmiyor. Düşük bir ihtimal dahi olsa Türkiye'de piyasaya sürülmesi olası bir durum. Cihazın şimdiki fiyatı 100 Dolar olmasına rağmen, Türkiye sınırları içersinie girdiği takdirde bu fiyat 450-500 TL civarında değişiklik gösterebilir.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.