ZTE Axon 7 ve Axon 7 Mini Satışları Başladı!

ZTE, Dünyada çok fazla beğeni aldığından dolayı Türkiye'de ön satışlarına başlanıldı.

Birçok firma gibi olmayıp kullanıcıların gereksinimlerini dikkate alarak geri bildirim göndermesinin ardından kendini geliştiren ve en üst seviyede akıllı telefon modellerini Türkiye'de piyasaya sürecek.

Her ne kadar Mini ismini geride bıraksa da 5.2 inch ekran boyutuna sahip olan Axon 7 Mini'nin tüm özellikleri şu şekilde:

Çift SIM kart girişi (girişlerden birisi aynı zamanda microSD girişi)
AMOLED ekran, 1080p ekran çözünürlüğü (424ppi)
16 MP arka kamera (f/1.9)
2705 mAh batarya kapasitesi, hızlı şarj özelliği (30 dakikada %46)
Axon 7 mini
Snapdragon 617 işlemci
3 GB/4 GB RAM, 32 GB/64 GB depolama alanı

Peki ZTE Axon 7 ve Axon 7 Mini Türkiye'de Nerede ve Hangi Fiyata Satılıyor?

Şık tasarım ve yüksek peformans gibi özellikleri bünyesinde barındıran AXON 7 ve AXON 7 Mini’yi öncelikli satın almak isteyenler Hepsiburada.com üzerinden siparişlerini verebiliyor. Aynı zamanda ZTE AXON 7’nin fiyatı 1999 TL olarak belirlenirken, AXON 7 Mini ise 1499 TL’lik fiyatla satışa sunulacak.
Buarada Hepsiburada.com’un özel kampanyası ile 5 Ekim 2016 tarihine kadar AXON 7 satın alanlar 200 TL, AXON 7 Mini satın alanlar ise 100 TL değerinde hediye çeki kazanacak.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.