ZTE Quartz İçin Güncellemesi Müjdesi!

ZTE Quartz, bir güncelleme ile güvenlik düzeltme eki ve iyileştirmeler senkronize ediliyor. İşte detaylar...

Şirketin ilk Android Wear akıllı ekranı olan Quartz'ı yalnızca T-Mobile üzerinden piyasaya sunması iki ay oldu. Metalik şasi ve çekici görünüm, 3 günlük pil ömrü sözü, Android Wear 2.0 ve Qualcomm'un Snapdragon 2100 giyilebilir özel SoC'si bulunan yuvarlak bir kronometredir.

T-Mobile şebekesi üzerinden telefonunuzu yanına almadan arama yapma ve metin düzenleme imkanı veren cihazın yazılım desteği ile ilgili pek bilgi yoktu. Kullanıcıların merak ettiği güncelleme nihayet belli oldu.

ZTE, bu konuda ciddi olduğunu kanıtlıyor. Arka arkaya ikinci ay için OTA güncellemeleri aracılığıyla Quartz akıllı gözlemine en son güvenlik yamalarını ekledi.

Bu ayın yazılım yükseltmesi ayrıca diğer küçük değişikliklerle birlikte Bluetooth bağlantısı ve senkronizasyon iyileştirmeleri getiriyor.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.