"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

3d Gözlük

(0 kayıt bulundu)

Evinize dev ekranda sinema izlemenin keyfine varmak için yepyeni bir 3D projektör veya wifi özelliği olan internete girebileceğiniz 3D özelliği de olan bir akıllı TV aldınız. 3D Tv’lerin içinden çıkan, bazı 3 boyutlu televizyonlarla hediye olarak verilen 2 adet 3d gözlük 4 kişilik ailenize yetmedi ve yedek olarak daha fazla gözlük evde bulunsun istiyorsunuz. Bu durumda mecburen 3D gözlük  almanız, ondan önce araştırma yapmanız gerekecek. Teknoloji marketlerini tek tek gezmeden önce yanlış bir model almamak için iyi.net’i ziyaret edin.

Hangi 3D gözlük hangi 3D TV ile uyumlu ? 3D gözlük uyumluluğu 3D gözlük satın alırken dikkat etmemiz gereken en önemli kriter;  çünkü her gözlük her televizyon ile uyum sağlamıyor.  Bazı 3d gözlükler pilli bazıları ise şarjlı. İşte tüm bu önemli bilgileri ve özellikleri öğrenmek, araştırma yapmak, fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak için doğru yerdesiniz. Fiyat karşılaştırması yaparak bütçenize göre en iyi en uygun 3D film izleme keyfinizi arttıracak 3D TVler ve 3D projektörlerle uyumlu 3 boyutlu gözlük hangisi bulabilirsiniz. Üstelik yorucu bir araştırmaya ve mağaza mağaza gezmeye gerek kalmadan.

3 boyutlu filmleri izlerken efektleri ve 3D kalitesini daha iyi hissedebilmek için en iyi ve en ucuz 3D gözlük hangisi araştırıp bulmak şart. Daha iyi bir sonuç almak için kafaya ve buruna tam oturması gerekir. Önemli diğer bir nokta ise 3D gözlüklerin baş ağrısı yapıp yapmaması hususudur.  Almadan önce tüm bu noktalara dikkat etmek gerekir. Bu ayrıntıları öğrenmek için iyi.net’i ziyaret edin. Panasonic, Sony, Samsung, LG , Ezcool, nVidia  gibi popüler en kullanışlı 3D gözlük markaları modelleri ve uyumlulukları hakkında detaylı bilgi sahibi olun.

 Şık tasarımlarıyla ön plana çıkan 3D gözlükler  hakkındaki tüm kullanıcı yorumlarına göz atın, en popüler ürünü bulun. Belirlediğiniz kriterlere göre arama yapıp fiyatlara göz atarak sizin için en iyi ve en ucuzu hangisi öğrenin, en iyi gözlükleri bulun ve 3D sinema keyfine varın. Sahip olduğunuz ürünler hakkında detaylı inceleme veya yorum yaparak diğer kullanıcılara siz de yardımcı olabilirsiniz.

SONUÇLARI FİLTRELE
    Görüntülenecek uygun kayıt bulunamadı…

MARKA
ÜRÜN FİYATI