"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Akıllı Tahta

(0 kayıt bulundu)

Akyazı akıllı tahta, legamaster akıllı tahta gibi öncü markaların interaktif yazı tahtası modellerine ve markalarına ulaşmak için iyi.net’e gelin.  Bazı devlet okullarında ve özel okullarda yeni yeni kullanılmaya başlanan akıllı tahtalar öğretmenler için çok pratik olmakla beraber öğrencilerin de daha iyi ve daha hızlı öğrenmesine yardımcı. Eskiden tebeşirli tahtaları kullanırdık ve tahtayı temizlerken kafamızdan aşağı tebeşir tozu boşalırdı. Beyaz tahtalarda da kalem sıkıntısı olurdu. Tebeşir tozu ve tahta kalemi mürekkebi derdinden kurtulmamızı sağlayan akıllı tahtalar ile parmakla dokunmatik olarak ya da elektronik kalemle yazıp çizebilirsiniz. El yazınız nasılsa tahtada da o şekilde gözükür ve istediğiniz renk seçeneği seçerek öğrencilerin dersi anlamasını kolaylaştırabilirsiniz. Paint programı gibi açılan ekran rahatça kullanımınız içindir. Ayrıca her türlü animasyonu yapabilir 3 boyutlu anlatım özelliğini kullanabilirsiniz. En son teknoloji ürünlerinden sayılan akıllı tahtalar öğrenmeyi daha kolay ve daha zevkli hale getirmek için üretilmiş.   

Farklı boyutlardaki tüm akıllı tahtalar ve akıllı tahta fiyatları iyi.net’de. Tüm bu yeniliklerden ve en son ürünlerden haberdar olmak için en iyi akıllı tahtayı bulabilmek için iyi.net’e gelin. En iyi akıllı tahta ve en ucuz akıllı tahta hangisi bulmak için tek yapmanız gereken ilgili kategoriye girip belirlediğiniz kriterlere göre arama yapmak. Akıllı tahta fiyatlarını öğrenmek için fiyatlara göz atabilir fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Fiyat satın alma kararı verirken en çok düşündüğümüz ve dikkat ettiğimiz kriter olduğunu bildiğimiz için sizlere bu kolaylığı sunuyoruz.

Beğendiğiniz ürünler hakkında fiyat karşılaştırması yapabilir, özelliklerine göre ürün karşılaştırması yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınız ve bütçeniz doğrultusunda en iyi ürünü bulabilirsiniz. Yorumlar ve kullanıcı incelemeleri de karar vermenize yardımcı olur. Dilerseniz siz de kullandığınız ürünler hakkında yorum yazabilir, detaylı inceleme girebilirsiniz.

SONUÇLARI FİLTRELE
    Görüntülenecek uygun kayıt bulunamadı…

MARKA
ÜRÜN FİYATI