"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…


30

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

reklam


Üzgünüm, Ameda Süt Saklama Poşeti Breast Milk Freezer Bag ürünü için henüz fiyat rehberi bulunamadı.

Ameda Süt Saklama Poşeti Breast Milk Freezer Bag ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Ameda Süt Saklama Poşeti Breast Milk Freezer Bag özellikleri

AMEDA Steril Anne Sü;tü; Saklama Poşeti - Breast Milk Freezer Bag 20 adet

Iç;eriği: Homopolimer, polietilen ve poliamid

Ü;retim Yeri: Isviç;re

Ö;zellikle ç;alışan veya erken doğum yapan annelerin sağdıkları sü;tlerini uzun sü;re steril olarak saklamaları uygundur. Ç;ift katmanlı yapısı sayesinde yırtılma ve patlamalara karşı anne sü;tü; gü;venle saklanır. Reaktif ve toksik madde iç;ermez.

Ö;ZELLIKLERI: ·;  ; ; ; ; ; ; ; ; ;CE belgesine sahip olup, medikal sertifikasyonu olan sağlıklı bir ü;rü;ndü;r. ·;  ; ; ; ; ; ; ; ; ;temas ettiği materyallerin ö;zelliklerini değiştirebilecek herhangi bir zararlı madde iç;ermez. Insan sağlığı iç;in zararlı olmadığını belgelendirmektedir. ·;  ; ; ; ; ; ; ; ; ;aşındırıc ı malzeme, reaktif ve toksik madde iç;ermez ·;  ; ; ; ; ; ; ; ; ;sağlam polietilenden imal edilmiştir. ·;  ; ; ; ; ; ; ; ; ;gıda sınıfı iç;in onaylanan AB ve tü;m Avrupa Birliği ü;ye ü;lkelerinin gıda ambalajı koşullarına uygun hammaddelerle kalıptan ç;ekildiği ve katmanlandığı belgelendirilmektedir. ·;  ; ; ; ; ; ; ; ; ;hammaddeleri Gıda ve Ilaç; Dairesi FDA tarafından yayınlanan Federal Yö;netmelikler Kanunu';na uygun olarak ü;retilmiştir.
 •  ; sterilizasyonu yapılmış olup, bu ö;zelliğini belgelendirebilmektedir.
 • kutu iç;erisinde 20 adet olup 4';erli 5 grup halinde steril ambalajlarda bulunmaktadır.
 • 200ml ve 7 oz. ö;lç;eklidir.
 • ü;zerinde sü;t ile ilgili bilgilerin yazılabileceği isim, gü;n ve zaman bö;lü;mü; mevcuttur.
 • derin dondurucuda kullanıma uygundur.
 • anne sü;tü; sağım pompasına bağlanmasını sağlayacak kelepç;e mevcuttur ve bu kelepç;e sayesinde sağılan sü;t transfere gerek kalmaksızın poşetin iç;inde rahatlıkla saklanabilir veya bebeğe verilebilir.
 • iç;inde sağılan anne sü;tü; ile poşetin iç;indeki havanın temas etmemesi iç;in havayı ç;ıkartacak klips bulunmaktadır.


Kullanımı 1. Ameda marka Steril Sü;t Saklama Poşeti kutusunun iç;erisinde 20 adet olup, herbir poşet 4 erli grup halinde steril edilmiştir. Steril durumdaki poşetlerden bir adet alınıp, kutunun iç;erisinden ç;ıkan kelepç;e ile manuel pompasına veya elektrikli anne sü;tü; sağım pompasının setine bağlanır. Bö;ylelikle sağılan sü;t transfer işlemine gerek kalmaksızın rahatlıkla depolanarak muhafaza edebilir veya bebeğine verebilir.
2. Ameda marka Steril Sü;t Saklama Poşeti, yatay olarak dü;z bir zemine koyulur. Poşet iç;erisindeki hava klips ile yukarıdan aşağıya doğru sü;t dolu kısıma kadar kaydırılarak alınır. Bö;ylelikle sağılan sü;tü;n hava ile teması kesinlikle engellenerek hijyenik bir ortam oluşturulur.
3. Ameda marka Steril Sü;t Saklama Poşetinin iç;erisinden ç;ıkan bağlama şeridi poşetin ü;st kısmından klipse erişene kadar kıvrılır. Klips poşetten ç;ıkarılır. Sü;t saklanması iç;in buzdolabı ya da derin dondurucuya konur.
4. Ameda marka Steril Sü;t Saklama Poşetinin ü;zerindeki isim, tarih ve miktar kısmı toksik iç;ermeyen keç;eli kalem ile mutlaka doldurulmalıdır.

Sü;tü; ç;ö;zdü;rmek iç;in, ılık su iç;erisinde ya da 1 gece buzdolabında bekletilir. Erimiş sü;t tekrar dondurulamaz.
Kesinlikle mikrodalgada ısıtılmaz. Ameda marka Steril Anne Sü;tü; Saklama Poşeti sadece 1 kez kullanılır.

Anne Sü;tü;... Buzdolabında 48 saat, Aç;ık Dondurucu Bö;lü;mü;nde 2 hafta, Kapalı Dondurucu Bö;lü;mü;nde 3 ay, Derin dondurucuda Her zaman -20°;C nin altında 6 ay saklanabilir. SütSaklamaPoşetiBreastMilkFreezerBag olarak da bilinir.Ameda Süt Saklama Poşeti Breast Milk Freezer Bag kullanıcı yorumları

Ameda Süt Saklama Poşeti Breast Milk Freezer Bag için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Ameda Süt Saklama Poşeti Breast Milk Freezer Bag deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

Ameda Süt Saklama Poşeti Breast Milk Freezer Bag Forumları

  Konu başlığı Tarih Konu sahibi Son cevap Cevaplar
  Anne sütünü saklama poşeti mi yoksa kabımı daha iyi? 2 Mayıs 2013 09:59 ayse s. Nilüfer Sever 8 cevap

  ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN