"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

reklam


Üzgünüm, Concord Bebek Neo ürünü için henüz fiyat rehberi bulunamadı.

Concord Bebek Neo ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.

Söylendiği gibi engele takılmıyor. Çok kullanışlı yolda yağ gibi kayan bir araba. Oto koltuğu olarak da kullanılabiliyor puseti veya anakucağı olarak. Fiyat olarak concord markası pahalı olsa da çok kullanışlı, bölünebiliyor, kafa kısmı (puset) kademeli…

Yasemin Yasemin Tümünü oku

En faydalı olumlu yorum / Genel Görüş

Takip et Karşılaştır

3 iyi insanın değerlendirmesi ile %90 memnuniyet aldı.

90
%100 bu ürünü tavsiye etti.

Concord Bebek Neo özellikleri

Concord Neo Bebek Arabası + Concord Air Ana Kucağı

Bir bebek arabasında aradığınız her şey Yeni Concord NEO; da: Tüm rakiplerine göre ultra hafif, katlandığında xxs(en küçük katlanan) ve en kolay açılıp kapanan bebek arabasıdır.
Yeni alışveriş sepeti tasarımı; Alışverişleriniz içinçok büyük bir yeriniz var. Yeni alışveriş sepetinin sizin ve bebeğinizin tüm eşyalarını rahatlıkla sığdırabilirsiniz.
Neo arabanıza hiçbir ek bağlantı aparatı gerekmeden 3 saniyede takılır ve sökülür.

Trızone concept (3 farklı kumaş yapısı)
Concord markasının uygulamakta olduğu yeni nesil kumaş uygulamasıdır.
1. Bölge:(kafa ve sırt kısmının geldiği bölge) 0 kumaş yapısı sayesinde bebeğiniz içinsağlıklı ve konforlu bir bölgedir. Terlemesini azaltır vücudunun hava almasını sağlar.
2. Bölge: (kafalığın yanları ve vücudunun yan kısmı (koltuk altı ve omuz bölgesi) bu kısım özel teknolojik ve pamuklu bir kumaştan üretilmiştir. Bu kumaşın özelliği sıcak aylarda terleme sorununa karşı özel yapsısıdır.
3. Bölge: Bebeğinizin kalçasının ve kollarının geldiği bölge). bu bölgede sürtünme çok olduğundan bu kuma dayanıklı bir yapıya sahiptir. kolay temizlenebilir ve yine pamuk oranı %62;dir

Ön tekerleklerde Y şeklindeki aks sistemi NEO;ya dinamik bir görünüş ve üstün manevra kabiliyeti sağlamaktadır.
2+2 Tekerleklerin arkaları büyük ön tekerlekler daha küçüktür; bu manevra kabiliyetini arttırmakla berber arabanın yol tutuşunu da maksimuma çıkartan bir özelliktir.
Ön Tekerleklerin ve arka tekerleklerin birleşme noktasında yani tam ortada yüksek darbeleri(kaldırım gibi) emen süspansiyon sistemi vardır. Ayrıca maksimum konfor ve 0 sarsıntı iÇinde her tekerlekte bağımsız 4 adet süspansiyon daha mevcuttur.
Gelişmiş yeni nesil pratik elden kontrol fren sistemine sahiptir. Bu değişiklikteki amaç bebek arabasındaki fren kullanımını arttırmak ve güvenliği maksimuma çıkarmaktır. Yeni sistemde hemen elinizin altında bulunan fren mandalını çektiğinizde araba fren pozisyonuna geçecektir; harekete geçmek istediğinizde ise tek parmağınızla yapacağınız küçük bir hareketle tekrar freni kapatabileceksiniz.
Araba koltuğunuzun (ION;un) tentesi değiştirilmiş daha uzun ve güneşi daha çok kapatabilen bir yapıya kavuşturulmuştur.
Ön tekerlekler 360 derece dönebilir ve arzu edildiğinde sabitlenebilir.
NEO;nun oturağı 2 yönlü takılabilir. Bebeğinizin küçükken size dönük olması kendini güvende hissetmesine yardımcı olmakla beraber, emziğin düşmesi, ağlama gibi durumlarda anında müdahale edebilme imkanına sahip olacaksınız. Bebeğiniz büyüdükçe dünyayı keşfetmek isteyecek ve oturağın öne doğru bakması onu çok mutlu edecektir.
Yeni çığır açan katlanma sistemi çok hızlı pratik ve basit olmakla beraber XXS diye adlandırdığımız arabanızı çok küçük boyutlara getirebilmektedir.
Click sistemi sayesinde gerek 2 yönlü takabileceğiniz oturak gerekse de ilk aylarda tercih edeceğiniz Ion oto koltuğunuz arabaya 3 saniyede takılıp çıkarılabilir.
Arabanın itme kolu kullanıcının boyuna göre 5 farklı kademede ayarlanabilmektedir.
Arabanızın oturağının 4 ayrı kademesi vardır. Bu kademeler oturağın arkasından tek elle ayarlanabilir.
1- Oturma
2- Dinlenme
3- Uyuma
4- Park(Katlanma)
Bebeğinizin ayağının geldiği bebeğinizin pozisyonuna göre uzatılıp aşağı sarkıtılabilir.
Neo;nun yumuşak ön barının fermuarlı gözünde rüzgarlı soğuk havalar içingizli bir ayak örtüsü vardır ve ayak koyma yerinin altına gerilip bebeğinize maksimum koruma sağlar.
Ekstra büyük tentesi bebeğinizi güneşten koruyacaktır. Tentenin üstündeki şeffaf UV filtreli pencere koltuk öne doğru pozisyonda kullanırken bebeğinizi görmenize yardımcı olacaktır.
Oturağın arkasında 3 bölmeli büyük göz sizin ve bebeğinizin eşyaları içinçok kullanışlıdır.
Arabanın tamamını kaplaya kendi renklerindeki özel yağmurlu şık çantası ile oturağın altına cırt cırt yardımıyla yerleştirilmiştir. Bu ince detay hem lazım olduğunda yağmurluğun daima yanınızda olmasını hem de alışveriş sepetini doldurmamasını sağlamaktadır.
Arabanızın ve oturağının boyu dışarıda bebeğinizin sizle aynı masada oturmanıza (Mobil Mama Sandalyesi) ve hızlı sosyalleşmesine imkan verirken bebeğiniz yerdeki egzoz dumanından ve pis havadan uzak durmuş olacaktır.
Neo katlandığında tek başına yatay ve dikey olarak ayakta durabilir ve sapından tutarak bir bavul gibi çekerek taşınabilir.
Saklamayı düşündüğünüz yer çok küçükse arka tekerlekler 3 saniyede tek bir tuşa basarak sökülüp daha sonra yine 3 saniyede yerine takılabilir.
Gösterişli, heybetli görünüşüne rağmen güçlendirilmiş ekstra alaşımlı alüminyumu sayesinde tüm rakiplerine nazaran hafif bir kasaya sahiptir.

Hitap Ettiği Yaş Aralığı: 6 Ay ve üzeri
Kalite Belgeleri: EN:1888
Taşıma Kapasitesi: 15 kg. kadar
Ürünün Ağırlığı: 9 kg.

Concord Air Ana Kucağı Concord Air Sağlamlık demek ağırlık demek değildir Örneğin; Titanyum demirden hafiftir ama daha kuvvetlidir… 2012 Almanya dizayn ödülü sahibi Air grup 1 oto koltuğu sınıfının en hafif oto koltuğudur. Benzer rakiplerinden 1 ila 2 kg arası hafiftir. Concord'un ödülü test birincisi diğer gruplarındaki koltuklarında kullanılan double layer (çift katmanlı kasa) teknolojisi sayesinde koltuğunuz eski model koltuklara göre hem daha güvenli hem de daha hafif olmuştur. Bebeğinizin kafa kısmı ilk günlerinde ve aylarında ekstra güvenli ve rahat olması için ayarlı ekstra koruma haznesine sahiptir. Bu ayarlı hazne sayesinde bebeğinizin ilk doğduğu günden 18. Ayına kadar her kademede kafa kısmı en güvenli ve konforlu halde olacaktır. Kafa kısmında olduğu gibi tüm gövdesini saracak alt kısımda bebeğinizin ilk ayları için ekstra yumuşak pet mevcuttur. Bu pet onu ilk aylarına saracak koltuğun içinde boşlukta kalmasını önleyecektir. Bebeğiniz büyüdüğünde bu pet'i rahatlıkla söküp ona daha büyük bir alan yaratabilirsiniz. Tam güvenliği sağlayan 5 nokta emniyet kemerleri bebeğinizin boyuna ve kilosuna göre kolayca ayarlanır. Kaza anında çocuğunuzu hayata bağlayacak kemerler darbeli kazalarda bebeğinizin göğüs kafesine daha az baskı uygulasın diye darbeyi absorbe eden özel yastıkçıklarla kaplıdır. Air oto koltuğunuz maksimum güvenlik standartları ile donatılmış olup Ece 44/04 (oto koltuğu güvenlik satandardı) ve EC300 (Avrupa birliği (proved materials) kriterlerine uygundur. Koltuğun görünen dış kısmı güvenlik ve konforun dışında ekstra şık görünüm için parlak siyah (piano black) kasa olarak tasarlanmıştır. Concord Neo bebek arabanızla kullanırken çok daha şık bir görüntüye sahip olacaksınız. Ekstra satın alabileceğiniz isofix baza sayesinde arabanızda koltuğunuzu isofix sistem ile bağlayabilirsiniz. Baza'nın arabanıza takımı sökümü Air koltuğun baza'ya takımı ve sökümü operasyonel olarak tüm rakiplerinden çok daha basit ve kolaydır. Ürünün Ağırlığı: 2,9 kg

NeoBebekArabası olarak da bilinir.
Concord Bebek Neo kullanıcı yorumları

Concord Bebek Neo, 7 kullanıcının paylaştığı deneyim ile %84 memnuniyete sahip.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Concord Bebek Neo deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum filtresi

Seçiniz.
 • 2
 • 1
Seçiniz.
Seçiniz.
 • Bayan (2)
 • Erkek
Seçiniz.
Toplam 3 yorum


Ateş Kurak

'ın ürün yorumu:

4

23 Mayıs 2016

çok iyi bence, 1.5 yaşına kadar tüm ihtiyacımızı karşıladı Evet, bu ürünü tavsiye ediyorum!

profil resmi


Yasemin

'in ürün yorumu:

5

16 Aralık 2013

Söylendiği gibi engele takılmıyor. Çok kullanışlı yolda yağ gibi kayan bir araba. Oto koltuğu olarak da kullanılabiliyor puseti veya anakucağı olarak. Fiyat olarak concord markası pahalı olsa da çok kullanışlı, bölünebiliyor, kafa kısmı (puset) kademeli olarak ayarlanabiliyor, yolda sürüşü rahat ve en altta sepeti olması güzel Evet, bu ürünü tavsiye ediyorum!

profil resmi


Gülay Şenyurt

'un ürün yorumu:

| 5

16 Ocak 2013

Özellikle malzeme kalitesini ve manevra kabiliyetini çok beğendiğim bir üründü. Son derece konforlu ve bir çok konfor arttırıcı özellik düşünülmüş. Ön tekerlekleri sanki biraz normale göre ufaktı. En küçük engelde takılabiliyorsunuz. Bunun haricinde son derece kaliteli bir bebek arabasıydı.

profil resmi

Concord Bebek Neo Forumları

  Konu başlığı Tarih Konu sahibi Son cevap Cevaplar
  ACİL ! Bebek arabalarında travel sistem nedir? 2 Mayıs 2013 11:21 özlem tuğba koç 4 cevap
  bebek arabası önerisi arıyorum? 22 Haziran 2013 09:07 azra sevda kayımtu 2 cevap

  ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN

  BENZER ÜRÜNLER