"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

reklam


Üzgünüm, Ülker Hero Baby Muz Mandalina Armut 125 gr ürünü için henüz fiyat rehberi bulunamadı.

Ülker Hero Baby Muz Mandalina Armut 125 gr ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Ülker Hero Baby Muz Mandalina Armut 125 gr özellikleri

Özellikleri: • Meyvelerin yüksek bebek beslenme standartlarına uygun olması sağlıklı beslenme için oldukça önemlidir. Bu standartlar Türk Gıda Kodeksi ve Avrupa Komisyonunca belirlenmiştir.
 • Meyvelerin kalitesinden nasıl emin olabilirsiniz? Elbette kendiniz yetiştirirseniz!
 • Hero Baby olarak, düzenli olarak eğitilen çiftilerimiz ile düzenli olarak kontrol ettiğimiz 100.000 den fazla meyve ağacını takip ediyoruz. Bu sayede fidanların dikilmesinden meyvelerin dallardan toplanmasına kadar olan süreci kontrol ediyoruz. Tarım ilacı ve diger kimyasallar açısından meyvelerimizin güvenliğini bu Hero Hammadde Kontrol Sistemi ile sağlıyoruz.
 • Bebeğiniz büyürken onu yeni tatlara alıştırmalısınız. Ek besinlerle daha önce tanışmış olan bebeğiniz artık farklı lezzetlere hazır.
 • Onda geniş bir damak tadı oluşmasını bu aylardan itibaren sağlayabilirsiniz. Böylece ileride de değişik tatlara açık bir kişi olacaktır.
 • Artık bambaşka meyve tatları onu bekliyor; armut, mandalina, seftali bunlardan birkaçı. Ayrıca onun için farklı seçenekler de bu ayda devreye giriyor: sebze püreleri, yoğurt ve muhallebi.

  Hitap Ettiği Yaş Aralığı: 4 Ay ve üzeri MuzMandalinaArmut125gr olarak da bilinir.Ülker Hero Baby Muz Mandalina Armut 125 gr genel görüş yorumları

Ülker Hero Baby Muz Mandalina Armut 125 gr Genel görüş kriteri için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürünün genel görüş kriteri için puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi
Tebrikler, Ülker Hero Baby Muz Mandalina Armut 125 gr deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

Ülker Hero Baby Muz Mandalina Armut 125 gr Forumları

  Henüz başlık oluşturulmamış. Merak ettiğiniz konularla ilgili başlık oluşturmak için buraya tıklayın.

  ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN