"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

reklam


Üzgünüm, Kingston 8GB DDR3 1333MHz KTL-TS313E/8G ürünü için henüz fiyat rehberi bulunamadı.

Kingston 8GB DDR3 1333MHz KTL-TS313E/8G ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Kingston 8GB DDR3 1333MHz KTL-TS313E/8G özellikleri

Kingston, sisteme özel sunucu bellek ürünleri için en iyi kaynağınızdır. Sadece en güvenilir ürünü değil, aynı zamanda Toplam Sahip Olma Maliyetinizi düşürmek üzere ömür boyu garanti başta olmak üzere ihtiyacınız olabilecek her türlü katma değerli hizmeti de sizlere sunmaktayız.
Her sistemde çalışmak üzere belirlenmiş olan malzemelerden üretilen bileşenlerle uyumluluğu Kingston tarafından garanti edilmektedir ve modüllerimiz, günümüz sunucu teşhisiyle arıza öncesi uyarıda bulunan tüm yazılımlarla çalışmaktadır.
Sunucu Belleği Testi
Kingston Technology nin sunucu belleği üzerinde zaten gerçekleştirmekte olduğu eksiksiz testlere ek olarak, gönderilmeden önce potansiyel olarak kusurlu modülleri belirlemek üzere tasarlanmış olan Dinamik Burn-in Testini geliştirdik. Süreç, süregelen kalite güvencesini yeni bir mükemmellik seviyesine taşıma sözümüzün bir parçasıdır.
Arıza analizleri, önemli bir çoğunluğun işletimin ilk üç ayı sırasında ortaya çıktığını göstermektedir. Bu Erken Ömür Arızası (ELF) olarak bilinir. Kingston® mühendisleri, erken ömür süresini simüle etmek için KT2400 Burn-in Test Ediciler tasarlamış ve sunucu belleği arızaları çarpıcı bir şekilde azalmıştır ve böylece potansiyel sunucu arıza süresi de azaltılmıştır.
Kingston KT2400 test ediciler:
- Gelişmiş Model Test Etme Denetleyici platformlarını kullanır.
- Üç aylık ağır kullanımı simüle etmek için yüksek ısı ve yüksek voltaj kullanır.
- 500 modülü eşzamanlı oalrak test edebilir.
- Tescilli, patent bekleyen bir tasarım sunar.
Dinamik Burn-in Testini uygulayarak, Kingston arızaları yüzde 90* oranında azaltmıştır. Sonuçlar mühendislerin beklentilerini aşmış ve zaten sınıfında en üstte bulunan ürün serisi için sunucu belleğimizin güvenirliğini arttırmıştır.
*3/04 - 9/04 denemesine dayanmaktadır

Neden Kingston Seçilmeli?:
Daha iyi bir fiyat ve daha iyi bir garantiyle OEM kaliteli bellek alın.
Kingston u seçmede önemli faktörler:
- Tasarım ve uyumluluk
- Ortaklık onayı
- Parçalar
- JEDEC
- Test Etme
- Kingston deneyimi
-Garanti
1) Tam Tasarım Özellikleri:
Kingston her modülü üretici tarafından düzenlenmiş olan her sistemin tam özellik gereksinimlerine uyacak şekilde tasarlar. Bu, zamanlamayı düzenleyecek ve sinyal bütünlüğünü optimize edecek olan tasarım kontrollerinin maksimum performans sağlayarak her bir modülün içerisine yerleştirilmesini garanti eder.
2) Premium Parçalar:
Kingston sadece endüstrideki en güvenilir ve en çok saygı gören parçaları kullanır. En sıkı notebook koşullarında yaşamını sürdürmeyi sağlayarak optimum performans ve işlevsellik sağlamak üzere sisteme özel modül tasarımlarımız için kontrollü bir malzeme listesi kullanmaktayız.
3) Garantili Çözümler:
%100 test etme, her seferinde ilk kez kanıtlanmış ürün alacağınız anlamına gelmektedir. Kingston her yonga ve her modül üzerindeki bütün hücreleri test eder. Bu, endüstrideki en kapsamlı testtir ve Kingston un sadece ispatlanmış, uyumlu ve garantili çözümler vermesini sağlar.
4) Ömür Boyu Garanti:
Bütün Kingston bellek modülleri için bir ömür boyu garanti sunarken tasarım, yapım ve test etme prosedürlerinden oldukça eminiz. Ömür boyu garanti modüle sahip olduğunuz sürece kapsam içinde olduğunuz ve belleğinizin bütünlüğü hakkında hiçbir zaman endişe duymamanız gerektiği anlamına gelmektedir. Kingston un garantisi ömür boyu iken, bir çok OEM sistem belleği ve bunların sonraki bellek yükseltmeleri sadece bir yıl kapsam içindedir. Ürünlerimizin arkasındayız.
5) Ortaklık Onayı:
Kingston notebook yükseltme lideridir. PC yapımcılarına temel bellek sağlamaktan bir çok OEM de tercih edilen bellek yükseltme ortağı olmaya kadar, size bugün ve yarın mevcut olabilecek en iyi notebook belleğini sunmak üzere Kingston endüstri oyuncularını desteklemektedir.
6) JEDEC:
Kingston bellek teknolojisi için standart oluşturmaya yardımcı olmaktadır. Bütün Kingston bellekleri önde gelen yarıiletken üreticiler tarafından kullanılan önemli bir şartname olan JEDEC ile uyumludur. JEDEC yarıiletken mühendislik için standartları düzenler ve endüstride saygı duyulur. Ayrıca, Kingston yaklaşık on yıldır bir JEDEC üyesidir ve Kingston un en iyi mühendislerinden biri şu anda JEDEC yönetim kurulundadır. Kingston ürünleri kapsamlı deneyimimiz ve uzmanlığımızla desteklenmektedir.
7) Uzmanlık:
Tek yaptığımız şey bellek - bizim işimiz bu!!! Kingston, MicroDimm teknolojisi gerektiren bir çok mevcut notebook için MicroDimm belleği sunan birkaç üreticiden birisidir. Daha ufak boyutlarda MicroDimm belleklerinin düzgün olarak çalışmasını sağlamak için aşırı özen, mühendislik, makine ve teknik bilgi gereklidir.
Ayrıca, Kingston genellikle yeni modellerin piyasaya çıkışını destekleyen ilk şirkettir ve yeni notebooklar için bellek seçenekleri günlük olarak tanıtıldığı ve desteklendiği için Kingston mühendisliği genellikle sistem OEM i ile birlikte çalışır. Artık orijinal üreticide bulunmayan kalıtsal bellek gerektiren daha eski notebooklar için Kingston genellikle tek kaynaktır. 8 GB DDR 3 1333 MHz KTL TS 313 E 8 G, 8GBDDR31333MHzKTLTS313E8G, 8GB DDR3 1333MHz KTL TS313E/8G, 8GBDDR31333MHzKTL-TS313E8G, 8 GB DDR3 1333MHz KTL-TS313E/8 G olarak da bilinir.Kingston 8GB DDR3 1333MHz KTL-TS313E/8G kullanıcı yorumları

Kingston 8GB DDR3 1333MHz KTL-TS313E/8G için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Kingston 8GB DDR3 1333MHz KTL-TS313E/8G deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

Kingston 8GB DDR3 1333MHz KTL-TS313E/8G Forumları

    Konu başlığı Tarih Konu sahibi Son cevap Cevaplar
    GA-G41MT-S2 ANAKART 30 Ekim 2014 19:04 adem akbaşoğlu Montezooma 1 cevap
    Corsair mi Kingston mı? G.skill nasıldır? 26 Mayıs 2014 15:56 samet cyber 2 cevap

    ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN