"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

reklam


Üzgünüm, Nuby Dogal Dokunus Silikon Biberon 300ml ürünü için henüz fiyat rehberi bulunamadı.

Nuby Dogal Dokunus Silikon Biberon 300ml ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Nuby Dogal Dokunus Silikon Biberon 300ml özellikleri

Doğal dokunuş silikon biberonlar (NT) %100 silikondan üretilmiştir. 300 ml.  orta akış biberon emziği ile 3+ ay üstü bebekler içindir. SIKILABILEN BIBERONLAR Yumuşak silikon yapı, annenin biberonu hafifçe sıkarak özellikle yenidoğan bebeğin beslenmesine yardımcı olmasını sağlıyor.  Doğla dokunuş biberon emziği anne göğsünün doğal şekline ve boyutuna sahiptir. Emzikteki ve silikon tabandaki çift havalandırma sistemi biberona hava girmesini sağlar. Bu çift sistem bebeğin yuttuğu hava miktarını azaltır ve emme için daha az çaba harcamasını sağlar.                                                                  Sadece kapağı değiştirilerek yeni bir ürün elde edilir. Özel amaçlı uçlardan biri takılarak (su oluğu, kaşık uç yada pipet) biberon suluk ya da kaşıklı biberon olarak kullanılabilir. Biberon kapak kısmı çıkarıldıktan sonra hemen kaynatılabilir yada sterilizasyona Dogal Dokunus Silikon Biberon 300 ml, DogalDokunusSilikonBiberon300ml olarak da bilinir.Nuby Dogal Dokunus Silikon Biberon 300ml genel görüş yorumları

Nuby Dogal Dokunus Silikon Biberon 300ml Genel görüş kriteri için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürünün genel görüş kriteri için puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi
Tebrikler, Nuby Dogal Dokunus Silikon Biberon 300ml deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

Nuby Dogal Dokunus Silikon Biberon 300ml Forumları

    Henüz başlık oluşturulmamış. Merak ettiğiniz konularla ilgili başlık oluşturmak için buraya tıklayın.

    ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN