"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Bilgisayar Hoparlörü

(24 kayıt bulundu)

Bilgisayarlardan en iyi ses çıkışını almak için tek önemli olan şey ses kartları değildir. Bilgisayar hoparlörleri de bir o kadar etkilidir dinlediğiniz müziklerden, izlediğiniz filmlerden, oynadığınız oyunların seslerinden zevk alabilmek için.  İyi bir speaker yardımıyla ses ve müzik deneyiminiz tamamen değişebilir. İyi bir hoparlör; ben daha önce film izlemiyormuşum, o diyalogları ve ses efektlerini nasıl anlayabilmişim hayretler içindeyim diye sizi düşündürebilme gücüne sahiptir. Örneğin bir korku filmini düşünün, gerilim arttırıcı arka plandaki sesleri iliklerinize kadar hissettiğiniz anda her an zıplamaya hazır bir şekilde koltuğunuzda oturduğunuzu hayal edin, işte şimdi o filmin tadını ayrı bir şekilde çıkarırsınız. Ya da bir savaş oyunu oynarken geri planda kalan askerlerin bağırışlarını, uçakların, tankların ve silahların seslerini net bir şekilde duyabilmek sanki sizi bilgisayarınızın başından alır ve oyunun içine götürür. Korkutucu oyunlarda ise arkanızdan gelen yaratık ve ayak seslerini duymanız yüreğinizi hoplatacaktır. Bu tarz deneyimleri yaşamak istemeniz doğal, İyi.net’e gelin ve sizi böyle hissettirecek hoparlör modellerini bulma şansını yakalayın.

Logitech, Mikado, Creative, Frisby, Edifier, Snopy ve Goldmaster gibi hoparlör markalarını inceleyebilirsiniz. Büyük bilgisayar hoparlörü istemiyor ve tercihinizi taşınabilirliği daha kolay olan mini hoparlörlerden yana kullanmak isterseniz en iyi usb hoparlörleri bulmanız artık çok kolay. Seçmek istediğiniz modelde kablo sıkıntısı çekmek istemiyorsanız wireless speaker modellerini inceleyebilirsiniz. Kablosuz hoparlörler hakkında detaylı bilgi alarak çekim güçleri ve mesafeleri hakkında bilgi edinebilir, pil ömürleri hakkında aydınlanarak en iyi bluetooth hoparlörü bulabilirsiniz. Tüm hoparlör modellerinin özelliklerine bakabilir, kullanıcı deneyimlerini okuyabilirsiniz. Kullanıcı yorum ve incelemelerini okuyarak bilgi edinmek istediğiniz hoparlörler hakkında aklınıza takılan sorulara cevaplar bulabilir, bulamadığınız durumlarda o ürünü kullanan veya kullanmış insanlara sorular sorabilirsiniz. Kararsız kaldığınız modeller arasında karşılaştırmalar yaparak en iyi hoparlörü zaman kaybetmeden kolayca bulabilirsiniz.

Bilgisayar hoparlör fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz hoparlör fiyatlarını karşılaştırarak en ucuz hoparlör modelini öğrenebilirsiniz. Kullandıktan sonra pozitif düşüncelerinizin olduğu hoparlörlere yorumlar yazarak deneyimlerinizi paylaşabilir, puanlar verebilirsiniz. Memnun kalmadığınız modellerde ise olumsuz yönlerini anlatarak diğer üyeleri uyarabilir, onların yanlış kararlar vermelerini engelleyebilirsiniz.

SONUÇLARI FİLTRELE

MARKA

ÜRÜN FİYATI

FİYAT ARALIĞI (TL)
TL-