"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Bilgisayar Mikrofonu

(1 kayıt bulundu)

Skype, Teamspeak, Ventrilo gibi chat programlarında arkadaşlarınızla sohbet etmeyi çok mu seviyorsunuz? Sesli konuşmak artık günlük rutin işlerinizden biri haline mi geldi? Kulaklıktaki mikrofonunuzu kullanırken arkadaşlarınızdan gelen “Şu mikrofonu ağzından çıkar!” ya da laptop mikrofonunuzu kullanırken “Sesin gelmiyor, duyamıyoruz.” gibi yorumlarından bıktınız mı? Yoksa masaüstü bilgisayarınız için güzel ve net ses iletimi olan kaliteli bir masaüstü mikrofonuna mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Bu soruların en az bir tanesine olan cevabınız evet ise doğru adrestesiniz.

İyi.net sizin için tüm bilgisayar mikrofonu modellerini listeliyor. Bu listede tüm mikrofonların kullanıcılardan aldıkları iyimetre puanlarının ortalamalarını görebilmeniz mümkün. Modelleri incelerken kriterlerinize göre aramalar yaparak istediğiniz mikrofon modellerini hızlıca bulabilirsiniz. Piranha, Skypal, Sony ve Osawa gibi mikrofon markalarında da aramalar yaparak sadece o markalara özel modelleri listeleyebilirsiniz. Beğendiğiniz modellerin detay sayfalarına giderek teknik özellikleri hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Teknik özelliklerini beğendiğiniz değişik modeller arasına karşılaştırmalar yaparak en iyi pc mikrofonunu bulabilirsiniz.

Dilerseniz iyi.net’te mikrofon fiyatlarını da inceleyebilirsiniz. Bilgisayar mikrofonu fiyatlarını karşılaştırarak en ucuz mikrofon modelini hızlı bir şekilde kolayca öğrenebilirsiniz.

Ekstra bilgi almak istediğiniz mikrofon modellerinde, ürün sayfalarına gelerek o pc mikrofonu hakkında yapılan kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz. Deneyimlerini paylaşan kullanıcılar yorumlarında yaşadıkları herhangi olumlu veya olumsuz deneyimlerini yazacakları için almak istediğiniz mikrofon hakkında daha da ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz. Mikrofon sesi ne kadar net iletiyor sorunuza cevap alamadıysanız foruma gelerek kullanıcılara sorular sorabilirsiniz.

Memnun kaldığınız mikrofonun sayfasında en çok beğendiğiniz özellikleri herkesle paylaşarak mikrofon almak isteyen diğer insanlara da yardımcı olabilirsiniz. Keşke almasaydım dediğiniz mikrofonlar olduğu zaman ise yine o modelin sayfasına gelerek bu deneyimlerinizi paylaşabilir, insanları uyarabilirsiniz. Düşük ya da yüksek puanlar vererek kullandığınız ürünlerin iyimetre puan ortalamalarına da etki edebilirsiniz.

SONUÇLARI FİLTRELE
  • 0 0
    Marka: Trust Model: MC-1200 Ürün özellikleri: TRU11917-Trust Mc-1200 Mikrofon Frekans Aralığı: 50Hz. -13kHz Giriş: 3.5 mm Sohbet, video konferans, çevrimiçi oyun vb gibi uygulamalar için ideal MC 1200, MC1200 olarak da bi
    En iyi fiyat: 13 TL

MARKA

ÜRÜN FİYATI