Kategoriler
Otomobil

BMW araç ve renk seçeneklerini artıracak!

BMW’ye yakın kaynaklar tarafından gündeme getirilen haberlerde şirketin bazı modeller ile sınırlı olmak şartı ile yeni renk seçeneklerini ve motorları sunacağı belirtildi. Böylece renklerde daha özgün çalışmalar yapmak isteyen BMW, araçlarında bugüne kadarki takip ettiği çizgisinin biraz daha dışına çıkmak ve böylece müşterilerin beklentilerini de karşılamak istiyor.

Son dönemlerde yeni modelleri ile piyasalarda büyük bir dikkat çekmeyi başaran BMW, özellikle son tanıttığı iki modeli ile sektörde ne kadar iddialı olduğunu net bir şekilde gösterdi. Grand Tourer 8 Serisi’ni (yüksek performanslı M8 serisi dahil) ve X2 SUV’nin Özel sürümleri ile piyasada beklentilerin üzerinde bir ilgi gören şirket bu sıra dışı araçlarındaki öne çıkan özelliklerinin daha fazla modeline sunmayı hedefliyor.

BMW’nin yeni renk ve motor seçenekleri neler olacak?

BMW M modelleri, M Sport paketle birlikte performans kolunun 50. yıl dönümünü kutlamak için benzersiz BMW Motorsport amblemleriyle birlikte sunulacak. Ayrıca, tüm BMW iX türevleri, elektrikli SUV’nin akıllı telefon aracılığıyla manevra yapmasını sağlayan Profesyonel Park Asistanı alacak.

430i xDrive, 245 beygir gücündeki aynı 2.0 litrelik dört silindirli motoru kullanıyor. Sekiz ileri otomatik şanzımanla eşleştirilen bu araç, 6,1 saniyede 62 mil hıza ulaşabilir. Bu, Amerika Birleşik Devletleri’nde halihazırda mevcut olan daha kompakt 230i Coupe’ye takılan motorun aynısı.

Yeni Renk seçenekleri

Ek olarak, Mart 2022’den itibaren çeşitli dış ve iç seçenekler sunulacak. Bu, elektrikli i4’ü etkileyecek ve yeni renk şemaları, deri kaplamalar ve bir M Karbon dış paketi içerecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir