Kategoriler
Teknoloji Haberleri

Clubhouse’a web dinleme özelliği geliyor

Kullanıma sunulduğu ilk günden itibaren büyük bir ilgi gören Clubhouse, mobil uygulamalarıyla yaygın bir hale geldi. Uygulama ile ilgili yaşanan son gelişmelerde ise web üzerinden dinleme özelliğinin destekleneceği belirtildi.

Clubhouse ile sesli sohbeti yepyeni bir boyuta ulaştıran geliştiriciler, yeni dönemde web üzerinden de sesli sohbetlere katılmayı destekleyecek. Şu anda test aşamasında olan özellik, kullanıcılardan olumlu geribildirim alınması halinde geniş çaplı olarak kullanıma sunulacak.

2020’de sunulmuştu

2020 yılında piyasa sunulan ve ardından başlangıç için davetiye kodu ile sisteme giriş yapılması mümkün olduğundan dolayı dikkat çeken Clubhouse, artık herkes tarafından kolay bir şekilde kayıt olarak kullanılabilir. iOS ve Android işletim sistemlerinde yaygın bir şekilde kullanılan bu uygulama için yeni dönemde web desteğinde seçenekler artırılacak. Oturum açmadan Clubhouse dinleme özelliğini kullanabilecek olan kullanıcılar, böylece istedikleri sohbetlere giriş yapabilecek.

Clubhouse web dinleme testleri başladı

Clubhouse, özelliğin şu anda denendiğine ve bu nedenle çeşitli hatalar olabileceğine özellikle vurgu yapıyor. Şirket, Amerika Birleşik Devletleri’nde yer alan kullanıcıların özelliği son derece yararlı bulması halinde diğer ülkelerdeki kullanıcılara da sunulacağını belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir