Kategoriler
Oyun

Crysis 4 ne zaman tanıtılacak?

2007 yılında özellikle grafik özellikleri ile dikkat çeken ve pek çok bilgisayarın desteklememesi nedeniyle dünya genelinde gündem yaratan Crysis, aradan geçen yıllar boyunca yeni güncellemeler ile çok daha etkileyici bir hale geldi.

Bugüne kadar 3 farklı versiyonu ile oyun dünyasına sunulan serinin 4. versiyonu için de beklenen açıklama yapıldı. Geliştiricisi Crytek tarafından yapılan resmi açıklamalar ile Crysis 4 resmen duyuruldu. Kendi sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlar ile oyuna dair ilk video gösterilirken oyuna dair hiçbir bilgi paylaşılmadı. Ancak 4. versiyonunun beklentileri karşılayacak şekilde geliştirildiği paylaşılan videoda dahi net bir şekilde ortaya çıktı.

Duyuru videosundaki bazı ufak detaylar

Duyuru videosunda seride gördüğümüz MV-24 isimli hava aracını açık bir şekilde görebiliyoruz. Bundan hemen bir sonraki sahnedeyse nano kıyafeti giyen karakterin kafasını görüyoruz. Ardından yıkılan bir bina ve nano parçacıklarla oluşa ‘4’ yazısıyla karşılaşıyoruz.

Sosyal medya fragmanla heyecanlandı

Crytek’in geçtiğimiz dakikalarda yayımladığı duyuru videosuyla birlikte oyuncular da elbette duyuruya yönelik tepkilerini paylaşmaya başladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir