"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Casio EX-S200


Takip et Karşılaştır

3%70

70

Ürün için fiyat bulunmadı.

Genel Bakış

kullanıcı yorumları

Casio EX-S200, 3 kullanıcının paylaştığı deneyim ile %66 memnuniyete sahip.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötüKötüFena değilİyiÇok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Casio EX-S200 deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum filtresi

Seçiniz.
 • 2
 • 1
Seçiniz.
  Seçiniz.
  • Bayan
  • Erkek
  Seçiniz.
   Toplam 3 yorum
   

   Digital Camera Review

   20 Şubat 2014

   3

   Casio Exilim EX-S200, tipik bir kompakt fotoğraf makinesinden daha ince olan bir model. Fakat Casio Exilim EX-S200 sadece ortalama seviyede bir performans gösteriyor ve ISO 400'de çekilen fotoğraflar da bile oldukça fazla noise var.

   profil resmi
   

   Photography Blog

   4 Şubat 2014

   4

   Casio EX-S200, iyi tasarlanmış ince ve kompakt bir fotoğraf makinesi ama kendinden biraz daha ucuz olan Z800 modeline oranla çok sıradan kalıyor. Yani sadece daha ince bir gövde sahibi olmak için daha fazla para veriyorsunuz. Casio EX-S200 yine de aileniz için basit ve etkili bir şipşak fakat biz olsak paradan tasarruf edip S200 yerine daha ucuz olan Z800'yi almayı tercih ederdik.

   profil resmi
   

   Ephotozine

   2 Ocak 2014

   4

   EX-S200, uygun ışıklı ortamlarda şahane kalitede fotoğraflar çekebilecek kapasiteye sahip şık tasarlanmış çok iyi kalitede olan bir kompakt fotoğraf makinesi. Yüksek hassasiyette daha iyi kalite beklerdik ama tatillerinizce bas çek amaçlı kullanım veye flaşlı fotoğraf çekimleri için oldukça ideal.

   profil resmi