"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Casio Exilim EX-FH100


Takip et Karşılaştır

2%90

90

Ürün için fiyat bulunmadı.

Genel Bakış

kullanıcı yorumları

Casio Exilim EX-FH100, 2 kullanıcının paylaştığı deneyim ile %85 memnuniyete sahip.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötüKötüFena değilİyiÇok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Casio Exilim EX-FH100 deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum filtresi

Seçiniz.
 • 1
 • 1
Seçiniz.
  Seçiniz.
  • Bayan
  • Erkek
  Seçiniz.
   Toplam 2 yorum
   

   Photography Blog

   6 Şubat 2014

   4

   Casio EX-FH100 her ne kadar bir önceki modele oranla daha düşük bir fiyatla piyasaya sürülmüş olsa bile hala ucuz olarak nitelendirilebilecek bir model değil ancak bu, Casio EX-FH100'nin ezeli travel zoom rakipleriyle başabaş mücadele edemediği anlamına gelmiyor. Spor, hayvanlar veya küçük çocuklarınız gibi hızlı hareket eden nesnelerin fotoğraflarını sıklıkla çekiyorsanız Casio EX-FH100 sizin için çok mantıklı bir seçim olacaktır.

   profil resmi
   

   Ephotozine

   31 Aralık 2013

   5

   Kalabalık arasından dikkatleri üzerine çekecek bir kompakt fotoğraf makinesi üretmek günümüzde hiç de kolay olan bir şey değildir ama Casio, EX-FH100 ile tam da bunu gerçekleştirmeyi başarmış. Hem ileri seviyedeki fotoğrafçıları hem de bas-çek tutkunlarını mutlu edecek işlevsel zoom mesafesine ve birçok kullanışlı özelliğe sahip. Video çekme fonksiyonu iyi çalışıyor ve yüksek hızda video kaydetmek çok eğlenceli. Tüm bunları yaparken fiyatı da oldukça makul. FH100 kadar iyi performans gösteremeyen ama daha pahalı olan oldukça fazla sayıda model olduğunu düşünürsek EX-FH100 doğal olarak paranın hakkını iyi veriyor.

   profil resmi