"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Fujifilm X-M1


Takip et Karşılaştır

4%90

90

Ürün için fiyat bulunmadı.

Genel Bakış

GÖRÜNTÜ SENSÖRÜ

 • Megapiksel16

kullanıcı yorumları

Fujifilm X-M1, 4 kullanıcının paylaştığı deneyim ile %86 memnuniyete sahip.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötüKötüFena değilİyiÇok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Fujifilm X-M1 deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum filtresi

Seçiniz.
 • 3
 • 1
Seçiniz.
  Seçiniz.
  • Bayan
  • Erkek
  Seçiniz.
   Toplam 4 yorum
   

   Digital Versus

   21 Nisan 2014

   5

   Fujifilm X-M1, piyasanın en hızlı veya en Wi-Fi donanımlı fotoğraf makinesi değil ancak fotoğraf kalitesi, Fujifilm'in kit lensiyle bile tüm ISO değerlerinde nefes kesecek nitelikte. Fujifilm X-M1, fotoğraf kalitesiyle birlikte çıtayı yükseltiyor ve beş yıldızı sonuna kadar hak ediyor. Ekstra özellikler ve birçok eklentiler yerine asıl fotoğraf kalitesine değer veren herkes için Fujifilm X-M1 olmazsa olmaz bir fotoğraf makinesi.

   profil resmi
   

   Photography Blog

   15 Ocak 2014

   5

   X-E1'yi abisi X-Pro1'e tercih ederdik ama her ne kadar çok daha ucuz olmasına ve iyi bir kit lens ile birlikte gelmesine rağmen aynısını X-M1 için söyleyemeyiz. Vizörün bulunmaması bizim için en büyük problemdi. Fakat X-M1 diğer X modelleri gibi olağanüstü fotoğraf kalitesi sunuyor.

   profil resmi
   

   Ephotozine

   19 Temmuz 2013

   5

   Mükemmel renkleriyle fotoğraf kalitesi gerçekten de çok iyi ve Fujifilm hayranları, çok iyi detayları ve güvenilir pozlamasıyla X-M1'nin çok da memnun edici sonuçlar verdiğini göreceklerdir. Ama netlemesi biraz ağır ve iç ve düşük ışıklı ortamlarda bazen netlemeyi tam olarak ayarlayamadığı için sonuç olarak bulanık fotoğraflar ortaya çıkıyor.

   profil resmi
   

   DPReview

   21 Eylül 2013

   4

   X-M1, Fujifilm'in eşsiz X-Trans sensörlü giriş seviyesindeki aynasız fotoğraf makinesi. Daha pahalı olan X-E1'in EVF ve malzeme kalitesinden yoksun olsa dahi daha keskin ve yana yatırılabilir bir LCD ekran ve Wi-Fi bağlantısıyla geliyor. X-M1, çok az noise ile akıl almaz derecede keskin fotoğraflar çekebilecek kapasitede. Performansı çok iyi ama AF hızı, sınıfının en iyi aynasız fotoğraf makinelerindeki kadar yüksek değil. Ayrıca Wi-Fi üzerinden uzaktan kumanda olarak kullanım veya elektronik seviye gibi kullanışlı birkaç fonksiyondan yoksun.

   profil resmi