"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

reklam


Üzgünüm, Pentax Optio E80 ürünü için henüz fiyat rehberi bulunamadı.

Pentax Optio E80 ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Pentax Optio E80 özellikleri

PENTAX Optio E80, Giriş seviyesi dijital compact kamera 2.7 inç LCD geniş ekranıyla artık cok daha iyi görüntü yakalamanızı sağlayacak.

PENTAX görüntüleme sistemleri, Pentax Optio E80 dijital compact kamera’yı sizlere sunmaktan mutluluk duyar. Yeni giriş seviyesi modeli size 2.7 inç renkli ekran ve basitleştirilmiş çalışma şekli ile gelişmiş görüntüleme konforu sağlıyor.

Kullanıcı dostu Optio E80 bircok kullanım kolaylığı ile donatılarak size mükemmel kalitede zahmetsizce fotoğraf çekme imkanını sunuyor. İlk defa dijital kamera kullanlar bile hiç zorlanmadan mükemmel kareler çekebilecek. Dünya standartlarında AA-size batarya güç kaynağı, büyük, basması kolay kontrol düğmelerinin yanısıra PENTAX’ın orjinal otomatik resim çekme modu size hiç çaba sarfettirmeden otomatik olarak en iyi cekim modunu seçer. Optio E80 ,10.0 megapixel yüksek çözünürlük özelliği ile de öne çıkıyor,aynı şekilde video (15 fps’de 720p’ye eşit) çekimlerinde de yüksek kaliteyi yakalama imkanı ile herkes için ulaşılabilir.

Özellikleri; 

1. 2.7 inç LCD ekran ile zahmetsizce görüntüleme

Optio E80 büyük, aydınlık 2.7 inç renkli LCD ekran yaklaşık olarak 230,000 noktalı .Bu ekran forografçının ekranı ve menüyü cok net gormesini sağlıyor.

2. Büyük düğmeler ve menü yazıları ile kullanım kolaylığı

Optio E80’de bulunan tüm kontrol düğmeleri kolay kullanım ve tuşlara kolay basabilme rahatlığı için büyük olarak tasarlanmıştır. Ekran menüsünde bulunan büyük harfler, rakamlar ve işaretler hata yapma riskini minumuma düşürür.
 

3. İdeal çekimler için oto resim modu

Optio E80 menusünde bulunan otomatik resim modu sizin icin otomatik olarak en ideal cekim modunu seçer. Buna ek olarak klasik mod (manzara, portre, gece sahne, standart, çiçek ve spor)  Optio E80 ayrıca özel Mumışığı modu ile gece çekiminde otomatik olarak yüksek kalitede dijital fotoğraf sonuçlarını veriyor.

4. Yüksek kalite HD film kaydedicisi ve imaj dengeleme

Optio E80  16:9 yüksek tanımlı çözünürlük (1280 x 720 piksel çözünürlükte 15 kare/sn) ve Shake Reduction (Sarsıntı Azaltma) özelliğine sahiptir. Kusursuzca video kliplerini çeker ve otomatik olarak video çekimi sırasında kamera sarsıntısını telafi eder. Sonuç olarak yüksek kalitede, bulanık olmayan videoları zahmetsizce kaydedebilirsiniz.

5. 10,0 efektif megapiksel olağanüstü görüntü kalitesi

Yüksek performanslı PENTAX zoom lens yaklaşık olarak 10,0 megapiksel, bu sayede yüksek kalitede detay ve parlaklık sağlar. Nesneler çok büyük boyutlarda büyütülse bile kullanıcı iyi bi çözünürlük elde eder.

6. Yeşil modu yeni başlayanlar için kolaylık sağlar

Kullanıcı dostu Optio E80, Yeşil modu iler otomatik olarak poz ayarlarını, ISO ve belirli bir konu veya sahne için diğer faktörlerin optimum kombinasyonunu seçer. Daha önce hiç dijital makine kullanmamış olanlar için bile yüksek kalitede dijital fotografı basit ve zahmetsizce elde eder. Aynı zamanda fotoğrafçı bir başkasından kendisinin fotoğrafının çekilmesini istediğinde yada fotoğrafçının herhangi bir şekilde kamera ayarlarını karıştırdığında kolayca kullanması için ideal bir moddur. 

7. 3X optik objektif ile 32mm geniş açı kapsayan zoom

Optio E80, optik 3X yaklaşık 31.5MM için 94.5mm lens odak uzunluklarını kapsayan zoom özelliklerine sahiptir. 31.5mm geniş açı kapsama özelliğiyle sınırlı bir alanda muhteşem manzara, mimarileri ve grup enstantene fotograf çekimlerinde çok kullanışlıdır. Görüntü kalitesinden ödün vermeden yakın çekimleri sağlar. Bu özellik akıllı zoom işlevi ile birleştiğinde, kullanıcı yaklaşık olarak 17,1 kez zoom aralığını genişletebilir.

8. Dünya standartlarında güç kaynağı yüksek AA-tipi pil

Optio E80 Dünya standartı AA-tipi iki pil kullanır, yedek pil neredeyse heryerden bulunabilir, şarj hemen bitiyor gibi endişelerden size kurtarır. Yüksek enerji tasarrufu sayesinde yaklaşık 210 fotoğraf çekebilir.

 

9. Dijital SR modu ile karanlıkta kamera sarsıntısını en aza indirme ve hareketliliği yakalama özelliği

Optio E80 Dijital SR modu ile kamera sarsıntısını en aza indirir,hareket halindedeki hedefin hareketsiz görüntüsünü ışığı ayarlayarak, bulanıklığı en aza indirerek yakalamak için programlanmıştır.Optio E80, Güvenilir Dijital SR (Sarsıntı Azaltma) özelliğini kullanıcağı zamanı otomatik olarak algılar ve ISO 6400 gibi yüksek bir çekim hızıyla, zayıf ışık koşullarında bile kullanıma imkan veren duyarlılıktadır.


10. Otomatik yüz tanıma özelliği ve zahmetsiz enstantene

Optio E80 otomatik olarak öznenin yüzünü tespit etme işlevselliğini geliştirmiştir ( Yüz tanıma AF & AE ) ve netleme ile pozlama ayarlarını optimize eder. Ayrıca Yarım Boy Potre özelliğinide kapsayan bu gelişmiş Yüz Tanıma teknolojisi otomatik olarak öznenin yüzüne merkezlenir ve periferik alanlarda kapalı kırpma yaparak orantılı çekim yaratır.

11. Diğer Özellikler

1)   İmaj kurtarma özelliği, yanlışlıkla yapılan silme işlemleri için

2)   Dijital panaroma modu, üç farklı görüntüden tek bir panaromik resim oluşturmak için

3)   Dünya saatlerini izleme özelliği ile 75 şehrin yerel zamanı izlenebilir

4)   3 noktalı AF sistemi, Oto izleme fonksiyonu, hareketli bir konumda sabit odağı koruma özelliği

5)   Yüksek hız çekimi özelliği ile 2 saniyede 16 fotoğraf çekebilme özeliği ( 640 x 480 pixel)

6)   Çerçeve birleştirme özelliği ile fotograflar dekoratif olarak düzenlenebilir.(20 çerçeve bulunmaktadır)

7)   ACDSee PENTAX 3.0 resim görüntüleme, düzenleme ve yönetim yazılımı ( Windows Vista TM ile uyumlu)

8)   DPOF fonksiyonları, Exif Print ve Print Image Matching III
Pentax Optio E80 kullanım kolaylığı yorumları

Pentax Optio E80 Kullanım kolaylığı kriteri için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürünün kullanım kolaylığı kriteri için puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi
Tebrikler, Pentax Optio E80 deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

Pentax Optio E80 Forumları

    ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN

    PENTAX MARKALI ÜRÜNLER

    BENZER ÜRÜNLER