"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…


17.396

Toplam 1 mağazada bulundu

Takip et Karşılaştır

5 iyi insanın değerlendirmesi ile %90 memnuniyet aldı.

90

Sony CyberShot DSC-RX10 özellikleri

Sony CyberShot DSC-RX10 kullanıcı yorumları

Sony CyberShot DSC-RX10, 5 kullanıcının paylaştığı deneyim ile %90 memnuniyete sahip.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötüKötüFena değilİyiÇok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler,Sony CyberShot DSC-RX10 deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak istersenizburaya tıklayın.

Yorum filtresi

Seçiniz.
 • 5
Seçiniz.
  Seçiniz.
  • Bayan
  • Erkek 1
  Seçiniz.
  • Web Tasarım 1
  Toplam 5 yorum
  

  Digital Versus

  15 Nisan 2014

  5

  Sony firması, kimsenin şok etkisi yaratacak bir şey beklemediği sektöre RX10 ile birlikte tekrar birinci sınıf kalitede olan bir makine ile giriyor. Sony RX10 sayesinde artık bridge modellerin takip etmeleri gereken yeni bir amiral gemisi var. Sony RX10 kaliteyi, son kalite SLR'ların bir adım daha yakınına çıkarıyor. Uzman kontrolleri, birinci sınıf fotoğraf kalitesi ve hızlı zoom lensi ile Sony RX10, performanstan taviz vermeksizin kompakt ve çok amaçlı bir fotoğraf makinesi isteyen herkes tarafından ciddiye alınması gereken bir model.

  profil resmi
  

  Photography Blog

  9 Ocak 2014

  5

  Olağanüstü fotoğraf kalitesine, harika tasarıma, hızlı performansa ve kullanım kolaylığına sahip Sony Cyber-shot DSC-RX10 şu an için piyasada bulabileceğiniz en iyi süper zoom. Fakat oldukça yüksek olan fiyatına değip değmeyeceğine sadece siz karar verebilirsiniz ki bize göre kesinlikle değiyor.

  profil resmi
  

  TechRadar

  26 Aralık 2013

  5

  Fotoğraf kalitesi mükemmel, sağlam ve güvenilir kullanım sağlıyor ve kişiselleştirmeler yapabilmeniz mümkün. Diyafram halkası ve üst kısımda bulunan LED gibi diğer küçük dokunuşlar, RX10'u standart bir bridge makinenin daha da ötesine taşıyor. Fakat bazı fonksiyonları gerçekleştirmek olması gerektiğinden çok daha zor. Özellikle AF noktalarını değiştirmek çok can sıkıcı bir işlem ve bu durum dokunmatik bir ekran ile kolayca çözülebilirdi.

  profil resmi
  

  Pocket-Lint

  4 Aralık 2013

  5

  Sony Cyber-shot RX10, uzun odak uzaklığına sahip tüm kompakt makineleri hezimete uğratacak ama aynı zamanda üstün kaliteli DSLR seviyesindeki özellikleri servete mal etmeden sağlayacak bir fotoğraf makinesi. Sadece teknik özellikleri bile videografların ilgisini çekecektir, hem gerçekten de çok iyi fotoğraf kalitesi sunuyor.

  profil resmi
  

  Ephotozine

  22 Kasım 2013

  5

  Sony Cyber-shot RX10, bridge sınıfına girmesi için çok büyük fakat DSLR karşılığı olabilmesi için de fazlasıyla küçük; ama kesinlikle olağanüstü fotoğraf kalitesi sunuyor. Sony Cyber-shot RX10, kompakt bir fotoğraf makinesine göre pahalı ama parlak zoom lensi ve çok daha büyük olan sensörü ile pek de eşi benzeri olan bir makine değil.

  profil resmi

  Sony CyberShot DSC-RX10 Forumları

   ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN

   SONY MARKALI ÜRÜNLER

   BENZER ÜRÜNLER