Kategoriler
Teknoloji Haberleri

DJI Mavic 3 ve Action 2 Türkiye pazarında satışa çıktı!

DJI tarafından İstanbul’da gerçekleştirilen basın etkinliği oldukça ilgi gördü. Mavic 3 ve Action 2 modellerinin tanıtımını gerçekleştiren şirket, üstün özellikler ile donattığı yeni versiyonları ile büyük beğeni kazandı.

Her iki farklı model de farklı amaçlar için geliştirilmiş durumda. Pillerinin tam olarak şarj edilmesi sonrası 46 dakika boyunca havada sorunsuz bir şekilde kalabilen yeni modeller, böylece kullanıcılar için uzun süreli çekimlerde önemli bir destek sağlıyor.

Mavic 3 özellikleri neler?

Özel kamerası ile dikkat çeken Mavic 3’de çift kamera bulunuyor. Üstelik yeni modelde kalkış yapılan yere otomatik olarak geri dönme ve iniş yapma özelliği de bulunuyor. Böylece çekim çalışmaları tamamlandıktan sonra kullanıcılar tek bir komut ile herhangi bir sorun yaşamadan Mavic 3’ün iniş yapmasını sağlayabiliyor. Üstelik yeni cihazlarda gelişmiş kaza önleme sistemleri bulunuyor. Mavic 3 Fly Combo paketin fiyatı 56.519 TL, Cine versiyonun fiyatı ise 98.084 TL.

DJI Action 2 özellikleri neler?

DJI Action 2 ise hafif yapısı ile dikkat çekiyor. 4K çözünürlükte 120FPS video çekme kabiliyetine sahip olan yeni model, üstelik görüntü sabitleme konusunda da çok daha yetenekli. Böylece hareketli anlarda yapılacak çekimlerde daha düşük titreme ve daha yüksek netlikte elde edilecek fotoğraflar ile kişiler çekimlerini tamamlayabiliyor. Yeni modelin Türkiye’deki satış fiyatı için ise 10545 TL gibi bir fiyatın belirlendiği açıklandı .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir