Kategoriler
Teknoloji Haberleri Bilim

Düşürülen UFO’lar için ABD’den Flaş Karar!

ABD’li bir kongre üyesinden yapılan açıklamaya göre geçtiğimiz günlerde düşürülen UFO’ların enkazındaki parçaların toplandığını ve bu teknolojilerin tamamen tersine mühendislik yöntemiyle çözülmeye çalıştığını açıkladı. Tennessee’li Kongre Üyesi Tim Burchett açıklamasının devamında “Düşürülen UFO’ların teknolojileri için tersine mühendislik yöntemini kullanıyoruz. Gizli bir şekilde yürütülüyor.” dedi.

İzleyicileri şaşırtan şeylerden birisi Tim Burchett’in konuşmalarında uzaylı teknolojisine yer vermesi olmuştu. Oysa ki geçtiğimiz günlerde bu tanımlanamayan cisimlerin Çin’e ait olduğunu açıklanmıştı. Hükümet yetkilileri düşürülen UFO’nun enkazının kaldırılması için uğraş içerisindeyken Burchett’e göre bunun tersine mühendislik ile çözülmeye çalışıldığı yönünde.

Düşürülen cisimler geçtiğimiz günlerde fazlasıyla merak ve haber konusu olmuştu. İlk düşürülen cismin Çin’e ait olan bir casus balonu olduğu açıklanmıştı. Fakat geriye kalan üç cismin parçalarına ulaşılıp ulaşılmadığı konusunda herhangi bir açıklama gelmemişti. Bununla ilgili olarak gizlilikle yürütüldüğünü açıklayan Kongre Üyesi Tim Burchett’in yapmış olduğu açıklamalar ise diğer cisimlerin tamamen Çin’e ait olup olmadıklarını bilmediği yönünde.

Sonuç olarak bakıldığında bu yapılan tersine mühendislik yönteminin işe yarayıp yaramayacağı konusunda henüz net bir bilgi bulunmamakta. İlerleyen günlerde ilk cisim harici düşürülen UFO’ların enkazlarından çıkacak olan teknolojiler kamuoyuna sunulacaktır. Tabi o bizler bir açıklama beklerken ABD’nin farklı UFO’lar tarafından ziyaret edilmeyeceği garantisini veremeyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir