"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Dvd Ve Blu-ray Oynatıcı

(0 kayıt bulundu)

Hepimiz boş zamanlarımızı ailecek veya tek başımıza film izleyerek geçirmeyi severiz. Bilgisayarımızdan, laptoptan film izlemek DVD oynatıcı Bluray oynatıcı ile izlediğimiz zamanla aynı hazzı bize veremez. Sadece film izlemek için değil aynı zamanda USB flash bellek ile fotoğraflarınıza bakabilir müzik CDlerinizi dinleyebilirsiniz.

 Gelişen teknoloji sayesinde artık 3D 3 boyutlu filmleri de evde izleyebiliyoruz. Sinema sistemlerinin HD full HD görüntü kalitesi insanı büyülüyor. Film izlerken denizdeki dalgaların sesini gerçekçi bir şekilde duymak, sanki yanı başımızda bir sahil varmış gibi hissetmek, filmin daha inandırıcı olması daha iyi olmaz mıydı ? Hatta 3D filmleri izlerken kendimizi filmin içinde hissetmek ? Filmi izlerken hissetmek, filmin bizi içine çekmesi için daha iyi bir ses kalitesinde daha kolay ve kaliteli sonuçlar almak için DVD koleksiyonu yapanlar, sinema severler, teknoloji meraklıları için DVD Blu ray player almak şart. Bunu için herkese sormak teknoloji ürünleri marketlerini gezmek yerine en son çıkan DVD ve bluray oynatıcılar hakkında bilgi sahibi olmak için iyi.net’e tıklayabilirsiniz.,

DVD Bluray oynatıcılardaki keskinlik, çözünürlük kalitesini ve konstrat oranını görünce bilgisayardan izlediğiniz filmlerin Bluray oynatıcılar kadar kaliteli olmadığını görürsünüz.

 LG, Panasonic , Philips, Pionerr, Toshiba,  Sony, Sunny, Vestel, Samsung gibi isim yapmış kaliteli ürünler üreten markaların en son ve en iyi modellerini bulabileceğiniz bu sitede aynı zamanda tüm bu ürünlerin özelleklerini ve DVD player fiyatlarını da öğrenebilirsiniz. Birkaç marka arasında kalırsanız aralarında seçim yapmanızı kolaylaştırmak için karşılaştır diyerek işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Böylece en uygun ve en kaliteli, en ucuz DVD bluray oynatıcı hangisi bulabilirsiniz. Yorumları ve kullanıcı incelemelerini okuyarak ürün hakkındaki teknik özelliklerle dahil olmak üzere detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İyi metre puanına bakarak en iyi modeli bulabilirsiniz.

DVD oynatıcı / bluray oynatıcı hangi ses formatlarını hangi görüntü formatlarını destekliyor hangi ses codec’lerini çözüyor öğrenebilirsiniz. Siz de yorum yazarak diğer kullanıcıların fikir edinmesinde onlara yardımcı olabilirsiniz.

SONUÇLARI FİLTRELE
    Görüntülenecek uygun kayıt bulunamadı…

MARKA
ÜRÜN FİYATI