Kategoriler
Oyun

Elden Ring için önemli gelişme! 

2022 yılının en çok beklenen oyunlarından bir tanesi olan Elden Ring için uzun zamandan beri geliştirme süreci devam ediyordu. Üstelik sık sık yapılan ertelemeler nedeniyle oyuncularda hayal kırıklığı yaratan oyun için şimdi ise sürpriz bir gelişme yaşandı.

Elden Ring geliştirmesi tamamlandı

Yapılan açıklamalara göre oyunun tüm geliştirme süreçleri tamamlandı. Böylece oyunun piyasaya sunulması için de şu an herhangi bir engel bulunmuyor. Oyun için fiziki olarak Blu-Ray satışları da yapılacağından dolayı şimdi ekip oyunun piyasaya sunulması adına ikinci aşamaya geçmiş durumda.

25 Şubat 2022 tarihinde tanıtılması planlanan oyun böylece 25 Şubat tarihi itibariyle yeni bir dönem yaşamış olacak

Oyun beklentileri karşılayabilecek mi?

Söz konusu gelişmeyi FromSoftware’den Yasuhiro Kitao, Taipei Game Show 2022’de yaptığı sunum esnasında açıkladı. Kitao, “Oyunun 25 Şubat’ta çıkacağından lütfen şüpheniz olmasın. Ana sürüm [platformlara] gönderildi ve geliştirici ekip oyundaki her şeyin hazır olduğundan emin olmak için ilk gün güncellemesi üzerinde çalışmaya devam ediyor. ” dedi. Yapımında George R. R. Martin’in de görev aldığı Elden Ring, soulsborne türünün yaratıcısı Hidetaka Miyazaki’nin en yeni oyun projesi olarak dikkat çekiyor. 25 Şubat 2022’de PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S ve PC için çıkacak olan Elden Ring bazı yönleriyle ise souls türünden ayrılacak. Oyunla ilgili bazı detaylara aşağıdaki bağlantında göz atabilirsiniz. Elden Ring İçin Yeni Detaylar TGS 2021’de açıklandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir