"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…


20

Toplam 1 mağazada bulundu

Chicco Physio Nötr Kauçuk Bebek Emziği 2`li 12Ay+ En İyi Fiyatları

Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Chicco Physio Nötr Kauçuk Bebek Emziği 2`li 12Ay+ özellikleri


Ağız anatomisine en uygun yalancı emzik
Physio yenilik olarak canlı renklere ve dinamizme sahip.
Ergonomiktir ve tükürük birikmesinden kaynaklanan tahrişlerin önüne geçmek amacı ile tasarlanmıştır. Emziğin Doğru kullanılması için tavsiyeler:
Emziğin diş çürüklerine neden olmaması için emzik tatlı maddeler ile kullanılmamalıdır.
Tekrar eden orta kulak iltihabı ve net bir şekilde dişlerin yalnış kapanması durumunda kullanımının azalması tavsiye edilir.
Emzirme iyi bir seviyeye gelene kadar ve süt üretiminde bir azalma olması durumunda günlük emzik kullanımının sınırlandırılması gerekmektedir.
Emziğin çocuğa emme ihtiyacı açık bir şekilde ortaya çıktığı durumlarda verilmesi ve çocuğun iletişim kurmak istediği durumlarda ise verilmemesi gerekmektedir.   Bebeğin ağzının ve dil hareketlerinin doğru şekilde gelişmesine yardımcı olur ve doğal emme içgüdüsünü tatmin eder. Chicco ortodontik emzik üzerindeki araştırmalar üniversitelerin ortodonti bölümü öğretim üyelerinden oluşan bir bilimsel kurul tarafından yürütülmüştür. Yeni Phsyio Ortodontik emzik ve desenlidir. Damak ÇıkıntılarıEmziğin ucundaki küçük kabartmalar dilinin ucunu doğru yerleştiren ve yutkunurken dilini doğru baskıyla yukarı doğru iten bebek için referans noktaıdır. Ultra Ince ProfilEmziğin dar bölümündeki ultra ince profil bebeğin ağzını doğru şekilde kapamasına yardımcı olurken emziğin eğimli üst kısmı da dilin doğal konumuna ve damağın yan taraflarına doğru basınca uyum sağlar. Dil BoşluğuDamağın üstündeki baskıyı doğru şekilde dağıtarak damağın doğru gelişimiine yardımcı olur.   Physio Nötr Kauçuk Bebek Emziği 2 li 12 Ay CH 1920, PhysioNötrKauçukBebekEmziği2li12AyCH1920 olarak da bilinir.
Chicco Physio Nötr Kauçuk Bebek Emziği 2`li 12Ay+ güvenlik yorumları

Chicco Physio Nötr Kauçuk Bebek Emziği 2`li 12Ay+ Güvenlik kriteri için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürünün güvenlik kriteri için puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi
Tebrikler, Chicco Physio Nötr Kauçuk Bebek Emziği 2`li 12Ay+ deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

Chicco Physio Nötr Kauçuk Bebek Emziği 2`li 12Ay+ Forumları

    Konu başlığı Tarih Konu sahibi Son cevap Cevaplar
    Bebeğim emziğini emmiyor :( Ne yapmalıyım ? 7 Haziran 2013 16:39 bengü demir nurcan sungur 2 cevap

    ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN