Kategoriler
Oyun

Epic Games’in bu haftadaki ücretsiz oyunu belli oldu

Her hafta farklı bir oyunu ücretsiz bir şekilde oyuncuları ile paylaşan Epic Games, bu haftanın oyununu da duyurdu. Yapılan açıklamalara göre 40 TL değeri ile satışı gerçekleştirilen Galactic Civilizations III ücretsiz bir şekilde indirilebiliyor.

Haftanın oyunu: Galactic Civilizations III

Galactic Civilizations III, Stardock Entertainment tarafından geliştirilen bir strateji oyunu. 2015 yılında piyasaya sunularak oyuncular ile buluşturan oyun, yakaladığı popülerlik sayesinde farklı serilerle de piyasaya sunuldu. Oyunun popüler pek çok farklı eklentisi ve sürümü olsa da Epic Games tarafından sadece oyunda ücretsiz seçenek sunuldu. Bu nedenle oyunu oynamak isteyen ve diğer sürümleri denemek isteyenler için ücretli bir şekilde satılan paketleri satın alması gerekecek.

Epic Games ücretiz oyunu nasıl indirilir?

Epic Games’in kampanyasına katılım sağlamak için bir Epic hesabına sahip olmanız gerekiyor. Eğer yoksa platformun web sitesine giderek bilgilerinizle kayıt yaptırabilirsiniz. Hesap oluşturduktan sonra Galactic Civilizations III oyununun sayfasına gidin ve ‘Şimdi Yükle’ye basın. Ardından ‘Şimdi Sipariş Ver’ düğmesine basarak oyunu kitaplığınıza ekleyin.

Galactic Civilizations III sistem gereksinimleri

Sistem GereksinimleriMinimumÖnerilen
İşletim sistemi64 bit Windows 10 / 8.x / 764 bit Windows 10 / 8.x / 7
İşlemci1.8 GHz Intel Core 2 Duo / AMD K10 Çift Çekirdekli2.3 GHz Intel Core i5 İşlemci veya eş değeri
Bellek4 GB RAM6 GB RAM
Depolama12 GB15 GB
DirectXSürüm 10Sürüm 10
Ekran kartı512 MB DirectX 10.1 Ekran Kartı (AMD Radeon HD5x00 Serisi / Nvidia GeForce 500 Serisi / Intel HD 4000 veya üstü)1 GB DirectX 10.1 Ekran Kartı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir