"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Ethernet Kartı

(0 kayıt bulundu)

Ethernet kartları, network(ağ) sistemlerinde kullanılan, bilgisayarla ağ arasında iletişimi sağlayan kartlardır. Eskiden oldukça popüler olan bu kartlar artık anakartların neredeyse tamamında yer alması sebebiyle çok fazla kullanılmamaktadır. Yine de ihtiyaca göre harici Ethernet kartı ve dahili Ethernet kartı olarak kullanılmaktadır. En önemli kriteri hız olan bu kartların 10 Mbps, 100 Mbps ( Fast Ethernet ) ve 1000 Mbps ( Gigabit Ethernet ) hızlarında farklı versiyonları bulunmaktadır.

İhtiyacınıza göre usb Ethernet kartı, kablosuz Ethernet kartı ve dahili Ethernet kartlarından birini seçebilir bunlar arasında karşılaştırmalar yapabilirsiniz. Birçok markayı iyi.net’te bulabilir bu markaların en iyi modellerine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Realtek Ethernet, hp ethernet  gibi markaların ihtiyacınızı karşılayan modellerine göz atabilir, wireless Ethernet kartı ve fiber Ethernet kartı gibi son çıkan ürünlere göz atabilirsiniz. Kriterlerinize göre belirlediğiniz ürünlerin kullanıcı yorumlarını ve incelemelerini okuyarak bu ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

En iyi Ethernet kartı fiyatlarını bulabileceğiniz iyi.net aynı zamanda size bu ürünlerin özellik ve fiyat karşılaştırma opsiyonu da sunuyor. Bu sayede hızlı bir şekilde tüm markalar ve modeller arasında en ucuz Ethernet kartını da bulabilirsiniz.

Aldığınız Ethernet kartını iyi.net’te değerlendirebilir, yorumlarınızı ve incelemelerinizi yazarak bu ürün hakkında insanlara detaylı bilgi vererek onların bu ürün hakkındaki karar süreçlerini hızlandırabilir ya da memnun kalmadığınız ürünler hakkında yorumlar yaparak insanların zarara uğramalarına engel olabilirsiniz.

SONUÇLARI FİLTRELE
    Görüntülenecek uygun kayıt bulunamadı…

MARKA
ÜRÜN FİYATI