"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Samsung HW-F751


Takip et Karşılaştır

3%90

90

Ürün için fiyat bulunmadı.

Genel Bakış

kullanıcı yorumları

Samsung HW-F751, 3 kullanıcının paylaştığı deneyim ile %83 memnuniyete sahip.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötüKötüFena değilİyiÇok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Samsung HW-F751 deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum filtresi

Seçiniz.
 • 2
 • 1
Seçiniz.
  Seçiniz.
  • Bayan
  • Erkek2
  Seçiniz.
  • Reklamcı1
  Toplam 3 yorum
  

  PC World

  9 Haziran 2014

  5

  Çevresel ses deneyimi ile ilgilenmeyen film, TV ya da spor hayranları; konsol oyuncuları veya müzik meraklılarına Samsung HW-F751'i şiddetle tavsiye ederiz. Tek dezavantajı pahalı olması.

  profil resmi
  

  AVforums

  9 Haziran 2014

  4

  Samsung HW-F751'nin kurulumu çok basit. Göze hoş gelen bir dizaynı var ve televizyonunuzun hoparlörlerindeki tozları kaldıracak kadar güçlü bir sese sahip. £600'nin yüksek bir fiyat olduğu doğru ama Samsung HW-F751 yapması gerekeni başarıyla gerçekleştiriyor.

  profil resmi
  

  Trusted Reviews

  9 Haziran 2014

  5

  Samsung HW-F75 şu ana kadar Samsung'un en iyi soundbarı. Özelliklerinin listesi de sürprizlerle dolu ama asıl kalpleri kazanan şey tasarımı. Esnek kurulumu ve enfes metal yüzeyiyle oturma odanızdaki herkesin dikkatini çekmeyi başaracaktır. Peki ya dezavantajı? Mükemmel fonksiyonelliği, enfes tasarımı ve heyecan verici ses kalitesi için £600 gibi yüksek bir rakam ödemeniz gerekiyor. Bu fiyat tipik soundbarlardan daha yüksek ama Samsung HW-F75 tipik bir soundbar değil!

  profil resmi