"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…
Notebook Aksesuarı Forumu (toplam 2 konu)

Sezen Bayraktar

Dizüstü Soğutucu

Sezen Bayraktar - 31 Ekim 2013 09:17

Arkadaşlar, ısınmasın diye laptopı doğrudan yatağın üstüne koymamak için altına kitap ya da defter koyuyorum kalınca. Isınan bir cihaz değil ama sadece düz zeminde kullanmak istiyorum. Çok dandik olmamakla birlikte stand şeklinde ( usb gibi açılıp kapanan ya da ayaklı küçük bir sehpa şeklinde olmayanlar) bir soğutucu önerebilir misiniz?Çok ağır da olmasın eğer bilginiz varsa. Aslında soğutucu özelliği olmasına da gerek yok ben stand olsun istiyorum. Soğutucu özelliği olursa da sessiz olsun mutlaka. Bugün almak istiyorum akşam AVMye gidicem. Umarım cevap yazılır :( Teknosa ve Bimeks var yakınımda. Bütçem de en fazla 50tl
 • Gökdeniz Bakar

  Gökdeniz Bakar - 31 Ekim 2013 14:36

  Dediğinizden anladığım kadarıyla yatakta veya kucakta fln kullanıcaksınız siz bu yüzden stand önermem. Yatağınızda tam sabit durmaz kucağınızda ztn durmaz rahatsız da eder metal kocaman şeyler sonuçta. Yataklar için özel tepsiler oluyor ya http://www.hepsiburada.com/liste/search.aspx?sText=yatak%20tepsisi gibi. Hem çok çeşitli farlı desenler var biçok sitede bulabilirsiniz karakterinize uyanı. Hatta yanına film izlerken fln içeçeğinizide koyarsınız :) Bence sizin kullanım amacınıza göre çok daha uygun olur hem paranızın bir kısmıda cebinizde kalır.
  Cevap ver 0 0
 • Sezen Bayraktar

  Sezen Bayraktar - 31 Ekim 2013 13:06

  evet aslında soğutuculardan başka ne kullanabilirim bilmediğim için direkt öyle sordum. Tepsi gibi bir şey aklıma gelmemişti... Tepsi gibi de değil tam olarak, altlık gibi bi şey fiyatı da uygun olduğu için hoşuma gitti. Desenlerini beğenip beğenmememin de bi önemi yok pek :) dediğim bütçede sessiz bir soğutucu bulmam da zor olurdu sanırım
  Cevap ver 0 0
 • hande

  hande - 31 Ekim 2013 15:58

  Yastık üstüne koyuyorum ben :P
  Cevap ver 0 0
 • Yağmur Bal

  Yağmur Bal - 2 Kasım 2013 11:34

  Cevap ver 1 0
  • Sezgin Şanlıtürk

   Sezgin Şanlıtürk - 12 Mart 2014 14:40

   Kesinlikle katılıyorum.
   Ucuz diyerek satın aldıktan sonra elimde patlayan 2 soğutucunun üzerine geçen hafta comfydesk satın aldım. çok memnunum.
   aluminyum paneli sayesinde hem sağlam hemde oldukça soğuk bir malzeme olduğu için fanlara extra katkı sağlıyor.
   15'er derece katlanan bacakları da hem oturarak hem yatarak hemde masaüzerinde rahat kullanabiliyorum.
   fiyatı biraz pahalı ama uzun yıllar kullanabileceğin gibi daha uygun fiyatlarıda mevcut.
   Eğer ilgilenen arkadaşlar olursa http://www.comfydesk.com.tr/ adresinden incelemelerini öneririm.
   Cevap ver 1 0
 • Kerem Polatkan

  Kerem Polatkan - 6 Aralık 2013 10:44

  Ucuz soğutuculardan verim alamazsınız. Ses ve toz kirliliğinden başka bir işe yaramaz. Laptop çok ısınıyorsa soğutma performansı iyi olan stabil çalışan bir soğutucu almanız gerekmektedir.
  Cevap ver 1 0
Bu konuyla ilgili yazacak birşeyleriniz mi var?