"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…
Video Oyunları Forumu (toplam 18 konu)

efekemik

Cengizhan2 Demir Yumruk

efekemik - 11 Aralık 2013 11:21

Cengiz Han 2
1200'lü yılların başlarında Moğolların tarihini değiştirecek bir yiğit doğdu! İsmi Temuçin'di. Babası öldürüldü. Yıllarca esir hayatı yaşadı. Ama sonunda gücünün farkına vardı. Tüm Moğol hanedanlıklarını bir araya topladı. Moğolların hükümdarı oldu. Denizlerin hanı anlamına gelen Cengiz Han ismini aldı. O filmlere, belgesellere konu olmuş bir komutan! O kendi halkı için her şeyi yapacak bir hükümdar!
Ücretsiz indirilen MMORPG online oyunu Cengiz Han 2’de, Türk Irkının da içinde bulunduğu 4 muhteşem tarihe sahip devlet ile tarihi yeniden yaşama imkanı oyunculara tanınıyor. Birbirinden farklı 12 özgün sınıf ile, oyunculara 0 Türkçe içerikli ücretsiz Online MMORPG deneyimi sunuluyor. Cengiz Han 2 online oyun içerisindeki görevler sırasında zamana yolculuk yaparak Cengiz Han'ın dönemini ziyaret etme olanağı sağlanıyor.
Ücretsiz Online Oyun Portalı Joygame, sunucularını Türkiye’ye getirerek Cengiz Han 2’de oluşabilecek yavaşlık ve bağlantı problemlerinin önüne geçmektedir. Sunucular arası savaş, yüzlerce binek ve binek geliştirme sistemi, krallık sistemi, lonca sistemi, evlilik sistemi ve binlerce oyuncular tarafından geliştirilebilir zırh ve silah seçenekleri ile Cengiz Han 2, oyunculara çok özel bir MMORPG deneyimi sunuyor.
Ey Cesur Savaşçı! Cengiz Han’ın sağ kolu olabilecek güce ve kudrete sahip misin?
  • Sarp

    Sarp - 14 Aralık 2013 11:45

    Fena değil gibi ama pek ilgimi çekmedi. Hele ücretsiz MMORPG olarak Aion veya Lord of the Rings Online duruyorken.
    Cevap ver 1 0
Bu konuyla ilgili yazacak birşeyleriniz mi var?