"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…
Video Oyunları Forumu (toplam 18 konu)

cyber

Ucuz oyun key satın almak istiyorum

cyber - 9 Haziran 2014 11:37

arkadaşlar malum oyunlar box olarak çok pahalı. bu yüzden box olarak almak istemiyorum ama korsan crackli oynamak da istemiyorum zengin değilim her oyunu box olarak alamam ama elimden geldiğince oynamak istediklerimi sadece key olarak alabilirim eminim öyle daha ucuz oluyordur.kısacası böyle ucuz key satan güvenilir site biliyormusunuz acaba?
 • Lenor

  Lenor - 9 Haziran 2014 12:24

  http://www.allkeyshop.com/blog/ çok kaliteli bir site. Sitenin kendisi oyun satmıyor ama key satan tüm siteleri listeliyor ve aralarından en ucuzunu bulabiliyorsun. Daha da iyisi müşteri yorumları bölümünden keylerin çalışıp çalışmadığı ya da keyin alıcıların ellerine ne kadar süre içerisinde ulaştığını ya da key alacağın sitenin müşteri hizmetlerinin ne kadar kaliteli olduğunu öğrenebiliyorsun. Güvenilir site kullanan tanıdıklarım var ve fiyatlar cazip. En kısa zamanda bende bu siteyi kullanıp birkaç oyun almayı planlıyorum.
  Cevap ver 2 0
 • Murat Hakan Kaya

  Murat Hakan Kaya - 14 Eylül 2014 15:20

  evet site değilim ama güvenilir ve ucuz oyun satıcısıyım.
  Cevap ver 1 4
 • Arda Duran

  Arda Duran - 10 Mayıs 2017 15:46

  https://playpazar.com/ sitesinde cok ucuz oyunlar var ben wildlands aldım ve uplay den hesap olarak geldi 3 gün içinde herkese tavsiye ederim girin bakın bence :DD
  Cevap ver 0 1
Bu konuyla ilgili yazacak birşeyleriniz mi var?