"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Fritöz

(4 kayıt bulundu)

Eskiden evde kızartma yapmak çok zor işti. Aman yağ sıçramasın aman kızartmalar yapışmasın derken yemek zevki tam bir ızdıraba dönüşüyordu. Çıtır çıtır kızarmış patatesler yapmak için ne emekler verilirdi. Şimdilerde çektiğimiz bu ızdırabın yerini fritözler aldı. Mutfakta en önemli yardımcılarımızdan olan fritözler çıtır çıtır kızartmalar için en ideal makineler… Kullandığımız yağlar bu makinelerde biraz fazla olsa da teknoloji buna da bir çözüm buldu ve Tefal gibi markalar bir kaşık yağ ile tüm aileye yetecek kadar patates kızartmaları yapabilmeye başladı. Bu gelişen teknoloji sayesinde harika kızartmalar yapabilirken bu seferde hangisi en iyi, hangisi benim aradığım fritöz diye düşünmeye başladık. Hal böle olunca kendimizce araştırmalar yaptık ama başarılı olamadık. Gereksiz alınan makineler boşa gitmiş verilen paralar heba edilmiş oldu. Sonrasında ise en ucuz fiyat ile doğru fritözü nereden alabilirim telaşı başladı. Artık verilen paraların ve alınan fritözlerin boşa gitmemesi için tüm Tefal ve arzum mutfak aletleri gibi markaları sizler için iyi.net te bir araya getirdik.

Peki, hangisini almalıyız? Tüm bu soruların cevapları artık iyi.net te…

Hangi markayı almalıyız, hangi model daha iyi en ucuz fiyat nerede? Teknoloji o kadar gelişti ki artık normal fritöz mü almalı yoksa Tefal actifry fritöz mü almalı bilemez olduk. En iyi fritöz fiyatlarını nasıl bulmalıyız diye düşünüyorsanız sizin için iyi.net’te bütün fritöz modellerini bir araya getirdik. Yapmanız gereken belirlediğiniz kriterlere göre kargaşadan uzaklaşarak arama yapmak ve aradığınıza kısa sürede ulaşmak. Hangi fritözün daha iyi olduğunu kullanıcı deneyimlerini okuyarak ya da dilediğiniz ürünleri karşılaştırarak ve iyimetre puanlarına bakarak öğrenebilirsiniz. Dilediğiniz fritözün tüm özelliklerini karşılaştırarak ya da takip ettiğiniz arkadaşlarınıza kafanıza takılanları sorarak sosyal alışveriş rehberi iyi.net’in keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Artık eskisi gibi lezzetli kızartmalar yapmak için zahmet çekmeye gerek kalmadı. Siz de aradığınız fritöze en iyi model ve fiyat ile iyi.net ile ulaşacak en iyi fritöze en ucuz fiyat ile ulaşacaksınız.

SONUÇLARI FİLTRELE
 • 0 0
  Marka: Premier Model: PDF 5615 Ürün özellikleri: Yağ kapasitesi 2,5 lt Ayarlanabilir termostatlı Çok fonksiyonlu sepet kaldırma Çıkarılabilir karbon filtreli kapak Kapak kapalı iken kızartma sepetini aşağı hareket ettirme G
  En iyi fiyat: 243 TL
 • 0 0
  Marka: Tefal Model: Filtra One Güç : 1900 W Ektra Özellik : Çıkarılabilir Yağ Haznesi Yiyecek kalıntılarını basit bir hareketle toplayabileceğiniz çıkarılabilir filtre süzgecine sahip aile boyu fritöz. FiltraOne olarak da bilinir.
  En iyi fiyat: 305 TL
 • 5 1
  Marka: Fakir Model: Gala Ürün Özellikleri 1500 Watt 1,5litre yağ kapasitesi Paslanmaz Çelik Dış Yüzey Kolay temizlik için çıkarılabilen yapışmaz pişirme kabı Cam pencereli çıkarılabilen kapak Sıcaklık gösterge ışıklı ayar
  En iyi fiyat: 500 TL
 • 0 0
  Marka: Arnica Model: ZG 27A Ürün Özellikleri 2000 W Maksimum 2.7 lt. yağ kapasitesi Isı ve zaman ayarı Kokuyu önleyen değiştirilebilen filtre Çıkarılabilir özel yağ toplama haznesi Kontrol paneli Kapasite - 1.
  En iyi fiyat: 410 TL

MARKA

ÜRÜN FİYATI

FİYAT ARALIĞI (TL)
TL -