Kategoriler
Mobil

Galaxy S22 Ultra render görüntüleri sızdırıldı!

Galaxy S22 serisinin resmi tanıtımına yakın bir süre kaldı. Telefonların Şubat ayında tanıtılması ve ardından satışa çıkılması bekleniyor. Ancak Galaxy S22 Ultra’nın ilk renderları ve görüntüleri servis edilmesiyle birlikte şimdi tüm dikkatler bu modele yoğunlaştı.

Galaxy S22 Ultra modeli için yapılan bu sızdırmalar sonrasında telefonun Note serisi ile büyük benzerlik taşıması dikkatlerden kaçmadı. Öyle ki bu sızıntı sonrasında yeni model için “Galaxy Note serisinin manevi halefi” tanımlamaları dahi yapıldı.

Galaxy S22

Galaxy S22 Ultra sızıntısı yine Evan Blass’tan

@evleaks’ten Evan Blass tarafından paylaşılan render, bugüne kadar yapılan pek çok farklı sızıntıyı da doğrular nitelikte. Kameraların konumları daha net bir şekilde görülebilirken telefonda Note serisinden esintilerin olması dikkat çekiyor. S-Pen’in dahil edildiği yeni modelde bu sefer Samsung Galaxy S21 Ultra’dan farklı olarak telefonun içine kalem yerleştirilebiliyor. Bu bağlamda, gerçek bir Note serisi cihazdan ayırt edilemez olacağından, Galaxy S22 Ultra kesinlikle Galaxy Note 20 Ultra’nın gerçek bir halefi.

Kavisli kenarlarla Note 20 Ultra’dakine benzer görünen ekran, Note serisindeki gibi kutulu bir tasarıma sahip. S22 Ultra’nın S21 Ultra’dakine benzer bir ekrana sahip olması bekleniyor. S21’de; QHD+ çözünürlüğe sahip 120Hz LTPO AMOLED panel yer almıştı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir