Kategoriler
Mobil

Galaxy S22 Unpacked Etkinliğinden İlk Tanıtım Videosu Geldi

Samsung uzun zamandan beri gündemde yer alan Samsung Galaxy S22 modelleri için önümüzdeki günlerde tanıtım gerçekleştirecek. Şirket tarafından yapılan resmi açıklamalar sonrasında cihazların 9 Şubat tarihi itibari ile tanıtılacağı kesinleşti. Yeni yapılan paylaşımda ise yapılacak tanıtıma dair ilk videoya yer verildi. Böylece tanıtım itibariyle kullanıcıları neler beklediğine yönelik ilk paylaşımlar da yapılmış oldu.

İşte merakla beklenen o video!

9 Şubat’ta gerçekleştirilecek etkinlikte şirketi Samsung Galaxy S22 serisini ve Galaxy Tab S 8 modelini duyurması ve tanıtması bekleniyor. Yeni tarihi itibari ile Galaxy Note serisi de tamamen tarihe karışmış olacak. Bir döneme damga vuran bu seriler bundan sonraki süreçte şirket tarafından piyasaya sunulmayacak ve desteklenmeyecek.

Galaxy’nin yeni S20/S21 Ultra varyantlarında aynı Note serisindeki gibi büyük ekran ve bir akıllı kalem bulunuyor. Note’un tarihe karışması bir hayli olası. Geliştirilmiş kamera deneyimi dışında Samsung, Galaxy S22’nin ne teknik özellikleri ne de geneli hakkında herhangi bir bilgi vermemiş ancak söylentilere göre üç model göreceğiz. Bunlar S22, S22+ ve S22 Ultra olacak.

https://youtu.be/W_kk-AfcbNI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir