Kategoriler
Mobil

Galaxy S22 ve S22+ için sürpriz gelişme! Şubata yetişmeyebilir

Samsung Galaxy S22 ailesinde yer alacak modeller üstün özellikleri ile dikkat çekmişti. Ancak gündeme gelen son rapor ile birlikte Galaxy S22 ve Galaxy S22+ modellerinin beklenenden daha geç bir tarihte piyasada olabileceği belirtildi.

Raporda tedarik zincirinde yaşanan problemler nedeniyle Samsung’un yoğun bir çalışma içerisine girdiği ve gecikme olmaması için yoğun bir çaba harcanmasına rağmen sorunların çözülemediği belirtildi. Henüz Samsung tarafından doğrulanmamış olsa da 9 Şubat’ta tanıtımı yapılacak olan modeller daha uzun bir süre ön satışta kalabilir. Şirketin telefonların tedarik sorunlarını çözememesi ise düşük satış rakamlarına neden olabilir.

S22 serisinde gecikme bekleniyor

İlginç bir şekilde, ailenin en gelişmiş üyesine, daha küçük ve daha mütevazı kardeşlerine göre öncelik verilecek gibi görünüyor olduğu ise bir başka iddialar arasında. Aynı zamanda S22 Ultra modelinin çıkış tarihi 25 Şubat olarak, S22 ve S22 Plus modellerinin çıkış tarihleri ise 11 Mart olarak gerçekleşeceği iddia ediliyor. En azından Prosser’ın olmasını beklediği şey bu. Samsung’un ayrıntılandırılmamış “tedarik zinciri sorunları”, her zaman daha da kötüleşebilecek gibi görünüyor veya daha az olasılıkla “hafif bir gerilemeye” neden olacağı düşünülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir