Kategoriler
Oyun

GTA 5 Online İçin Üzücü Haber Bir Devir Daha Kapandı!

Rockstar Games’in en popüler oyunlarından biri olan ve bir dönemin en çok oynanan oyunu ve halen oynanmaya devam popüler olan GTA 5’in online hakkında bir çok söylenti dolaşıyor bunlardan birincisi Rockstar Games’in artık GTA 5 online ile ilgili bir güncelleme yapmayacağı olmakta fakat her ne kadar bu söylentiler dolaşsada bunun mümkün olacağı aklımızdan dahi geçmeyebilir. Bu söylentiler dolaştıktan bir süre sonra Rockstar Games’in açıklaması yürekleri burktu.

Rockstar Games konu hakkında şunları söyled: “Grand Theft Auto V ve Grand Theft Auto Online, küresel ekibimizin uzun yıllar boyunca ortak çabalarını temsil ediyor. 2013’teki orijinal lansmanından günümüze kadar bu oyunlara katkıda bulunan herkese teşekkür etmek ve teşekkür etmek istiyoruz.

Red Dead Redemption 2, uzun yıllara ve birden fazla takıma yayılan devasa bir proje oldu ve tüm şirketin bu oyunu dünyaya getirme konusundaki çalışmalarından son derece gurur duyuyoruz. Bu yolda büyük ve küçük katkılarıyla yardımcı olan herkese en içten teşekkürlerimizi sunarız. Oyundan keyif alacağınızı umuyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir