"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

120.000mAh Kapasiteli Dev Taşınabilir Şarj Cihazı

Sedat | 22 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Taşınabilir şarj cihazı konusunda son dönemlerde kullanıcılar özel bir ilgi gösterirken, konuyla ilgili yapılan son tanıtımlarda 120 bin mAh kapasiteli cihaz görücüye çık

Telefonlardaki şarj sorunun çözülememesi alternatif yöntemlere ilgi gösterilmesini sağlarken, son dönemlerde ne çok kullanılan donanımlar arasında taşınabilir şarj cihazları yer alıyor. Ayrı olarak şarj edilen ve kişilerin elektrik ve priz aramasına gerek kalmadan direk telefonları şarj etmesini sağlayan taşınabilir şarj cihazları bu açıdan pek çok kullanıcı için kurtarıcı olabiliyor.  

Kamp gibi alanlarda ve uzun süreli telefon kullanımlarının yapılmak istenmesi halinde Powerbank olarak da tanımlanan taşınabilir şarj cihazları büyük bir kolaylık sağlarken, piyasaya giriş yapan son ürün tüm dikkatleri üzerine çekti. Taşınabilir şarj cihazı alanında bugüne kadar böylesine yüksek kapasiteli bir ürün sunulmazken, yeni taşınabilir şarj cihazının 120.00mAh gücünde olması büyük bir ses getirdi.

Telefonları ek şarj ihtiyacı duymadan 40 defa yüzde 100 şarj edebilecek kapasitede olan taşınabilir şarj cihazı bu özelliği ile birlikte yaklaşık 1 aylık telefon kullanımını destekleyebiliyor.

Bu durum özellikle kamp yapacak kişiler için oldukça önemli bir işlevi yerine getirecek. Şarjın çabuk tükenmesiyle yaşanan sorunlar yeni taşınabilir şarj cihazı ile birlikte önlenebilecek. Üretimlerinin Anker tarafından yapıldığı yeni taşınabilir şarj cihazı bu alanda fark yaratmayı da başarmış durumda. Üstelik akıllı telefonun yanı sıra mini buzdolabı ya da lamba gibi pek çok farklı eşyanın da enerji ihtiyacı taşınabilir şarj cihazı üzerinden sağlanabiliyor.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi