"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

2017 Honda Civic Hatchback Görüldü!

Sedat | 18 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Honda’nın en önemli modellerinden olan Honda Civic Hatchback’in 2017 versiyonu sonunda görüntülendi.





Türkiye pazarında da çok önemli bir yere sahip olan Honda, Honda Civic Hatchback modeli ile birlikte en çok satanlar listelerini sürekli zorluyor. 2016 yılı içerisinde bu modeli ile yüzlerin güldüğü Honda, aracın 2017 versiyonu ile birlikte yeniden sahnelere çıkmaya hazırlanıyor.

10. Nesil Honda Civic Hatchback Geliyor!

Honda Civic Hatchback’in yeni modeli için 10. Nesil tanımlamaları yapılırken, uzun zamandan beri merakla beklenen araç sonunda detaylı bir şekilde gündeme gelebildi.

Bugüne kadar Honda Civic Hatchback için pek çok fotoğraf ve teaser yayınlanmış olsa da 10. Nesil Honda Civic Hatchback ancak resmiyet kazanabildi. Uzun zamandan beri gündemde yer alan ve dünya genelinde en çok konuşulan modellerden birisi olan Honda Civic Hatchback, satışa çıktıktan sonra ilk olarak Amerika yollarında görülebilecek. Üstelik kısa bir süre sonra Honda Civic Hatchback Paris’te özel olarak hazırlanacak otomobil fuarında otomobil sevenler ile bir araya gelecek.

Honda Civic Hatchback 2017’de Neler Var?

Honda Civic Hatchback için elde edilen bilgilere göre iki farklı versiyon sunulacak. Bu versiyonların ikisi de benzinli olacak ve aracın dizel seçeneği olmayacak. 127 beygir motorda 6 ileri otomatik ya da Manuel şanzıman yer alırken, bir diğer versiyonda 180 beygir gücündeki motor yer alacak. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi