"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

28 Portlu Devasal USB Çoğaltıcı!

Sedat | 8 Kasım 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Manhattan Products tarafından geliştirilen Hub'ı çok seveceksiniz. Toplamda 28 porta sahip USB'yi merak edeneler için tüm detaylar haberimizde...

Bilgisayarlarımızda sınırlı sayıda USB port girişleri bulunduğu için harici USB Hub'lar ile idare ediyorduk. Ancak Products, bu sorunu çözdü. günümüzde en çok kullanılan teknolojik cihazların başında dizüstü bilgisayarlar yer almakta. Tasarım gereği ince üretilen USB 2.0/ 3.0 Port'ları 2-3 adetle sınırlıydı. 

Kullanmış olduğumuz alternatifler yetersiz kaldığı için harici USB Hub takviyesi yapıyorduk. Manhattan Products, geliştirmiş olduğu MondoHub Master USB Hub adını verdiği 24'ü USB 2.0 ve kalanı ise USB 3.0 olacak şekilde toplam 28 Port bulunuyor. MondoHub’un tek bir USB kablo üzerinden çalıştığını ve Windows- Mac ile uyumlu olduğunu da belirtelim. 

Peki 28 Port'luk USB Çoğaltıcının Fiyatı Ne Kadar?

Oldukça rahat bir kullanım sunan MondoHub Master USB hub'ın fiyatı 56 Dolar olarak satışa sunulacak. Taşınabilir özelliği ile her yerde kolay bir kullanım sağlıyor. Ürünü beğendiyseniz aşağıdaki linkten satın alabilirsiniz..

MondoHub Master USB hub'ı satın almak için tıklayınız...

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi