"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Acer Switch Alpha 12 Türkiye'de!

Sedat | 31 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Acer tarafından yapılan son tanıtımlarda Acer Switch Alpha 12 kullanıcılara sunuldu.

Acer bilgisayar alanında en çok tercih edilen markalar arasında yer alırken Acer tarafından yapılan son üretimlerde oldukça kapsamlı ve iddialı bir bilgisayar modeli daha kullanıcılara sunuldu. Konu ile ilgili yapılan açıklamalarda yeni modelin ikisi bir arada olarak tanımlanan bir bilgisayar olduğu ifade edilirken yeni modelin ismi Acer Switch Alpha 12 olarak belirlendi.

Özel soğutma teknolojisi ile ilgiyi üzerinde toplayan yeni bilgisayarın piyasada oldukça ilgi görmesi beklenirken bilgisayarda tercih edilen donanımlarında oldukça üstün özelliklerde olması performans anlamında yeni bir bilgisayara ihtiyaç duyan kişilere önemli bir seçenek sunuyor.

Nisan ayı içerisinde tanıtımı yapılan bilgisayar modeli Türkiye'de resmen satışa çıkartılırken ikisi bir arada olarak tanımlanan bilgisayarda yer alan özellikler de tekrar paylaşıldı. Yapılan açıklamalarda altıncı nesil olarak tanımlanan Intel'in işlemcilerinin kullanıldığı görülürken bu işlemciler yüksek performans için oldukça beğeniliyor.

Acer Switch Alpha 12 modelleri satışa çıkmasının ardından en çok merak edilen detay yeni model için ne kadarlık bir ücretinin ödenmesi gerektiği olurken yapılan resmi tanıtımlarda ücret hakkında bilgiler paylaşıldı. Kullanıcıların yeni bilgisayar modeli için ödemesi gereken ücret 2 milyar 999 Türk lirası. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi