"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

AirPods'a ciddi bir rakip olarak Huawei FreeBuds 3!

Sedat | 6 Eylül 2019 0 yorum Süre: 2 dakika

Huawei'nin FreeBuds 3'ü, bilmeniz gereken en son AirPods rakibi.

IFA 2019'un bu üçüncü ve son gününde Huawei, Kirin 990 SoC ve Çinli markanın sunduğu kablosuz telsiz bir kulaklık olan HUAWEI FreeBuds 3'e entegre edilen yeni Kirin A1 çipinin piyasaya sürülmesiyle kendine yer bulmuş oldu. Huawei'ye göre gelmiş geçmiş en iyi ses deneyimini sunacak. Dünyanın ilk gürültü azaltma teknolojisine sahip olan kulaklık çok düşük gecikme süresi ve daha hızlı şarj etme özelliği ile rakiplerinin önüne geçiyor. 

Minimal bir yapıya sahip olan cihazın kasası kompakt bir hap şekline sahip ve iki renkte satışa sunulacak. Parlak beyaz ve siyah renk seçenekleriyle Ekim ayında piyasada olacak cihazın fiyatı konusunda henüz bir açıklama yok. Ayrıca, Huawei, bu tasarımın, görülme sıklığını en aza indirecek bir mikrofon sistemi eşliğinde "rüzgar geçirmez" olduğunu açıkladı.

Gürültülü ortamlarda performanslarını geliştirmeye devam etmek için, kemik algılayıcıyla konuşurken vokal titreşimi yakalayan akıllı bir dinamik gürültü önleme sistemi içerir. Giyilebilir aksesuarlar ve aksesuarlar için ilk markaya özgü yeni Kirin A1 yongası , bu donanım setinin tamamını yönetiyor. Bu A1, 2.4GHz veya Wi-Fi frekans bandındaki serbest kanalları dinamik olarak algılayabilecek. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi