"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Alienware Oyuncu Bilgisayarları Yenilendi!

Sedat | 2 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Özellikle oyun oynamayı seven kişilere yönelik geliştirilen modelleri ile bilinen Alienware, yeni bir modelin daha tanıtımını yaptı.

Alienware tarafından yapılan üretimler, markanın popüler hale gelmesini sağladığı gibi yüksek özelliklerdeki modeller sayesinde online oyunları oynamak sorunsuz bir şekilde sağlanabiliyordu. Oyunculara yönelik geliştirilen bilgisayarlarda bu doğrultuda pek çok özellik yer alırken, oyuncuların son dönemlerdeki en gözde üreticisi de bu sayede Alienware olmuştu.

Marka tarafından yapılan son açıklamalarda ise yeni bir Alienware modelinin tanıtımı yapıldı. Alienware’nin yeni modeli dizüstü bilgisayar konseptinde olurken, yine yüksek özellikler ve donanımlar cihazda tercih edildi. 3 farklı versiyon ile sunulan bilgisayarda kullanıcılara 13, 15 ve 17 inç olmak üzere 3 seçenek sunuluyor

Yenilenen Alienware’de Neler Var?

Alienware tarafından yenilenen hali ile sunulan yeni modelde önceki serilere göre daha ince ve hafif bir model üretilmiş durumda. Yapılan tanıtımlarda bu gelişmenin yüzde 25 oranlarında gerçekleştirildiği belirtilirken, yeni dizüstü bilgisayar bu bakımdan daha da kullanışlı.

Tüm tuşlara aynı anda basılsa dahi ghosting gibi hiçbir problemin yaşanmadığı bilgisayar, böylece oyunun heyecanlı anlarında da sorun yaşanmasını önlüyor. Dizüstü bilgisayarın ekranında özel teknolojiler yer alırken 4K çözünürlük destekleniyor. Üstelik VR desteği de bulunuyor. Alienware’de yer alan diğer özelliklerde ise yeni nesil GeForce GTX 1080 ve 1070 modellerinin kullanıldığı görülüyor. Markanın yeni modelleri bu ay sonu itibari ile raflara çıkacak.  

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi