"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Amazon Uçak Filosunu Kuruyor

Sedat | 5 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 1 dakika

Dünya genelinde en çok tercih edilen alışveriş sitelerinden bir tanesi olan Amazon artık Kargo Uçak filosunu kurarak kendi teslimatlarını yapmaya başlayacak.

Teslimatların daha hızlı bir şekilde yapabilir olabilmesi adına Amazon çok önemli bir projeyi başlatıyor. Amazon tarafından yapılan resmi açıklamalarda uçak filosunun kurulacağı ve artık teslimatların direkt Amazon bünyesindeki araçlar ile sağlanacağı belirtilirken filonun ilk üyesi Amazon One oldu.

Amazon One ile uçuşların başlanacağı belirtilirken Amazon dünyanın en büyük e-ticaret sitesi olarak kargo teslimatında da farkını ortaya koymaya hazırlanıyor. Bugüne kadar yapılan açıklamalarda 40 adet uçağın kiralanacağı ve bu uçaklar ile teslimatları başlanacağı belirtilirken bu durum dünya genelinde oldukça ilgi görmüş durumda.

Firmanın hedefi kısa süre içerisinde başarıya ulaşmak olurken yapılacak teslimatlar ile birlikte kullanıcılar çok daha iyi bir alışveriş yaşayabilecek. Bu bakımdan Amazon üzerinden alışveriş yapan kişiler yeni teslimat sistemini desteklerken önümüzdeki günlerde resmen Amazon tarafından teslimatların yapılmaya başlanması bekleniyor.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi