"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Amazon'dan Yeni Tablet: Fire HD 8

Sedat | 9 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Fire HD 8 adı verilen ucuz bir tablet modeli Amazon üzerinden satışa çıkarıldı.

Amazon teknoloji alışverişlerinde çok tercih edilen platformlardan birisi olurken, bu konuda yeni bir ürün daha uygun fiyatı ile kullanıcılara sunuluyor. Fire HD 8 adı verilen yeni tablet modelinin site üzerinden satışa çıkacağı belirtilirken kullanıcılar 300 Dolar gibi bir etiket fiyatına sahip cihaza ön siparişle de sahip olabilecek.

Fire HD 8 Özellikleri Neler?

Fire HD 8 ile ilgili yapılan açıklamalarda tablet için detaylı teknik detaylar da aktarıldı. Yapılan açıklamalara göre 1.5 GB RAM ve 16/32 GB depolama seçenekleri ile cihaz sunulacak. 4 çekirdekli bir işlemcinin olduğu cihazda, 200 GB’a kadar depolama da arttırılabilir durumda. Üstelik tablet için renk seçeneği de mevcut. Kişiler 4 farklı renk arasından istediği şekilde seçim yapabilecek durumda. Arka ve ön kameralı bir şekilde tasarlanan cihaz, 4750 mAh bataryası ile birlikte kullanıcılara sunulmuş durumda.

21 Eylül’de Satışa Çıkacak!

21 Eylül tarihinde Amazon üzerinden satışa çıkacak cihaz için kişiler şimdiden ön sipariş verebilecek. Cihazın özelikle Avrupa piyasasında ilgi görmesi bekleniyor. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi