"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Amiral Gemi Huawei Mate 10'un Yeni Teaser Videosu!

Sedat | 22 Ağustos 2017 0 yorum Süre: 2 dakika

Şirketin en yeni amiral gemisi Huawei Mate 10'un teaser videosu cihazın Leica markalı Çift Arka Kamera kurulumunu açıkladı. İşte Huawei Mate 10 detayları.

Huawei'nin bir sonraki amiral gemisi akıllı telefonu olan 16 Ekim'de beklenen Mate 10'un lansmanına yaklaştığımızda, Çinli üretici akıllı telefonlardan bekleyebileceğiniz şeylere dikkatsizlik çekmeye başlamış durumda.

Geçmişteki resmi teyit ve raporlardan biliyoruz ki Huawei Mate 10'un çerçeveye yakın bir 'EntireView' ekranı ve Leica markalı objektifleri vurgulaması bekleniyor. Şimdi, yeni teaser video'daki özelliklerden birine göz atacağız.

Huawei, akıllı telefonun Leica markalı çift arka kamera ayarını taklit eden Alman YouTube sayfasından yaklaşan Mate 10'un ilk teaser videosunu indirdi. Teaser, Mate 10'un arka kamera tarafından çekilen görüntüleri, diğer şeylerin yanı sıra renk kontrastlarını, Bokeh efektlerini vurguluyor.

Kurulumun hızlı bir görüntüsü, kameraların 20 megapiksel tek renkli algılayıcı ve 12 megapiksel RGB algılayıcıdan oluştuğunu ortaya koyuyor ve bu da geçen yılki Mate 9 ve P9 akıllı telefonlara benziyor.

Geçen hafta, Mate 10'un görüntüleri, Huawei'nin 'EntireView' ifadesini kullandığı akıllı telefonun çerçevesiz görüntüsünü gösteren çevrimiçi hale geldi. Akıllı telefon, LG G6, Samsung Galaxy S8 ve yaklaşmakta olan iPhone 8'i kapsayan diğer çerçevesiz telefonlarla rekabet edecek. 

Aslında Huawei CEO'su geçtiğimiz ay, spor yüz tanıma özelliğine sahip olan Mate 10'un AR ve 3D'yi desteklediğini belirtti. Huawei Mate 10 aynı zamanda iris tarama özelliği ile geldiği yönünde söylentilere sahiptir ve 10nm üretim sürecine dayanan Huawei'nin öngörülen HiSilcon Kirin 970 SoC tarafından güçlendirilmesi beklenmektedir.

En-boy oranı 18: 9 olan 6 inç (1080x2160 piksel) bir ekrana sahip olması bekleniyor.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi