"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Android 7.0 Güncelleme Tarihleri Daha Net!

Sedat | 21 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Android 7.0 Nougat için gelen son bilgilerde markaların güncelleme tarihleri ile ilgili detaylar paylaşıldı.

Google tarafından geliştirilen Android 7.0 işletim sistemi pek çok marka tarafından amiral gemilerinde güncelleme ile sunulacak. Yeni işletim sisteminin çıkmasının ardından kullanıcılarda da büyük bir heyecan yaşandığı görülürken uygulamalardan farklı özelliklere kadar oldukça kapsamlı ve donanımlı bir şekilde geliştirilen yeni işletim sistemi Android işletim sisteminin en iyisi olarak kabul ediliyor.

Hangi Marka Ne Zaman Alacak?

Performans yönünden yapılan iyileştirmeler ile birlikte kişilerin daha iyi bir işletim sistemine sahip olmasını sağlayan Google, bu bakımdan üreticilere de önemli bir fırsat yaratmış durumda. Konu ile ilgili gelen son bilgilerde hangi markanın hangi tarihlerde güncelleme sunacağı detaylı olarak açıklanmış durumda. Yapılan açıklamalar doğrultusunda yeni işletim sisteminin güncellemesi Motorola tarafından Kasım ve Aralık ayı içerisinde, Samsung tarafından 2017 yılının Ocak ayında, LG tarafından 2017’nin Şubat ayında, Sony tarafından 2017 Nisan ayında ve HTC tarafından Aralık ayı içerisinde yeni işletim sisteminin güncellemesinin sunulması bekleniyor.

Paylaşılan bu bilgiler markaların sadece amiral gemilerine yönelik güncellemelerini içeriyor. Bu bakımdan şu anda planlamalar dahilinde amiral gemileri dışında bir modelin yeni işletim sistemi güncellemesini alması oldukça zor görünüyor. Zira şu anda pek çok model Android 6.0 işletim sistemini dahi kullanmıyor. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi