"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Android 7.1 Developer Preview 2 Yayınlandı!

Sedat | 23 Kasım 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Google, Nexus ve Pixel cihazlar için Android 7.1 Developer Preview 2 yayınladı. Peki yeni güncelleme ile değişen ne olacak ?

Google, yeni telefonları Google Pixel ve Pixel XL'de yer vermiş olduğu Android 7.1 Nougat sürümünü yavaş yavaş diğer cihazlar için de sunmaya başladı. Android 7.1 Developer Preview 1 sürümünü Nexus 5X ve Nexus 6P modellerine sunan Google, Android 7.1 Developer Preview 2 sürümünde Nexus 9'u da kapsamına alıyor. Önceki sürümden bir ay sonra yayınlanan yeni güncelleme ile söz verdiği gibi daha fazla cihazda desteklenmesi sağlanacak.

Android 7.1 Developer Preview 2, Nexus 6P, Nexus 5X ve Pixel C'ye ilave olarak Nexus 9'u destekliyor. Yenilik içerisinde sunulan arayüzü sayesinde daha az hata ve sistemin çeşitli ortamlarda performans gelişrirmesini mümkün kılacak. Android 7.1 DP2 güncellemesinden Pixel ve Pixel XL modelleri hariç tutuluyor. Android 7.1.1 güncellemesi ile bu cihazların da Beta programına dahil edileceği söyleniyor.

Android 7.1 Developer Preview 2 güncellemesinde gelişmiş VR özelliği, canlı duvar kağıtları ve uygulama ön belliğini silmek için yeni özellikler yer alıyor.

Android 7.1 Developer Preview 2 indirmek için buraya tıklayınız...

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi