"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Android 7.1 Geliyor!

Sedat | 24 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 1 dakika

Google tarafından Android işletim sisteminin 7.0 versiyonu yeni sunulmuş olsa da 7.1 versiyonun da güncelleme ile sunulabileceği öne sürüldü.

Kullanıcılara yeni güncellemeler ile birlikte sunulmaya başlanan Android 7.0 işletim sistemi için pek çok farklı bilgilerde gelmeye başladı. Özellikle güncelleme sonrasında Android 7.1 güncellemesinin çok kısa bir süre içerisinde kullanıcılara sunulacağı belirtilirken bu bilgiler oldukça önemli kaynaklara dayandırıldı.

Dünya genelinde en çok kullanılan işletim sistemi olarak ön plana çıkan Android güncelleme ve geliştirmeler ile birlikte bu gücünü daha da pekiştiriyor. Yüzde 80 kullanım oranlarının da üzerine çıkmayı başaran Android bu kullanım oranları sayesinde milyonlarca kullanıcı ulaşma imkanı elde ederken şimdiden Android 7.1 konuşulmaya başlandı.

Uzun zamandan beri yeni işletim sisteminin özellikleri konuşulurken 125’e yakın yeni işlevin eklendiği Android işletim sistemi çok daha etkin bir hale geldi. Geçtiğimiz günlerde paylaşılan bilgilerde ise Android 7.1 ile birlikte kullanıcılara yeni bir güncellemenin daha sunulabileceği belirtildi.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi